Jump to content

lazaj 13 x 7 x 4


revox

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

58 minutes ago, vladd said:

Ovo je najsigurnije.

https://www.aliexpress.com/item/32513338029.html

Inace ga ima u RC igrackama, osim u masinicama, ali je stari pecaroski problem, cak i kada neko kupi lot, krene zamena i dobrih, da se potrose...

 

23 minutes ago, NIXIE said:

https://mkllezaji.com/proizvodi/lezaji/minijaturni-kuglicni-lezaji/?currency=RSD

 
Šifra Naziv artikla Jed. Mere
     
10100 MR 137 ZZ MOS 7*13*4 kom
 

Traži po netu

MR 137 ZZ - dva metalna zaptivna pstena

ili MR 137 2RS - dva plastična zaptivna prstena

 

 

jedna od ove dvije varijante ne gine ... zafaljujem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, NIXIE said:

Možda ima lokalno, recimo tamo gde prodaju ili servisiraju opremu za pecanje ili biciklove?

Tačno, ima njih onoliko ispod Pančevca, majstor Dane.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, zika said:

eto ziko ti ga bolje ubode nego ja sto sam u PG sezdeset I vise godina ... znam za jednu firmu koja radi lezajeve u PG, no nemaju ove male a da ti ga naruce bolje zub da ti izvade :rofl: - Timked doo, a za ovu prvi put cujem ... u ponedeljak ih zpvem ... ni google search ni mi pomogao ;) ... fala I zdravo bio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, revox said:

eto ziko ti ga bolje ubode nego ja sto sam u PG sezdeset I vise godina ... znam za jednu firmu koja radi lezajeve u PG, no nemaju ove male a da ti ga naruce bolje zub da ti izvade :rofl: - Timked doo, a za ovu prvi put cujem ... u ponedeljak ih zpvem ... ni google search ni mi pomogao ;) ... fala I zdravo bio

Pozdravite mi Ivicu i Provaliju, jedva čekam da, ponovo, tuda prođem... Nema na čemu, uklopilo se u neke ranije pretrage koje učinih za moje drage domaćine na obali, kojima sam veran...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

25 minutes ago, Beli_Ninja said:

@revox

Ako se ne budeš snašao javi pa da probam u Kragujevcu da ti nabavim. Ima jedna radnja zove se Radijal 

U kom delu Kg-a?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, zika said:

Pozdravite mi Ivicu i Provaliju, jedva čekam da, ponovo, tuda prođem... Nema na čemu, uklopilo se u neke ranije pretrage koje učinih za moje drage domaćine na obali, kojima sam veran...

Provalija I Ivica ove godine oko 5-6 maja da se kuca obiđe I otvori, žena I ja juli I avgust gore, mozda I duze pa onda opet more, ako prolazis u tom periodu obavezno se javi da svratis na kafu, rakiju I penzionersku pricu ;)

ovo zimus stari put preko mog imanja

https://www.facebook.com/watch/?v=3855008774581281

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Beli_Ninja said:

@revox

Ako se ne budeš snašao javi pa da probam u Kragujevcu da ti nabavim. Ima jedna radnja zove se Radijal i rade samo ležajeve. Samo da rešimo isporuku posle. Mislim da sam kupovao takve nekakve ležajeve u sličnim dimenzijama.

pokusavam prvo ovde lokalno da nadjem ... ako ne ima u NS samo da vidim kako da prebacim ... ako sve propadne javljam pa sa vidimo moze li se tu naci ... dotur lako u pismo I poslati ... nema ni 20 grama u oba

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...