Jump to content

LuDEF

Zen Mod

Preporučeni Komentari

1 minute ago, Mikorist said:

Ovo ko dan mrmota....Svake godine sam imao najbolji amp u sistemu. Bolje da sačekam sledeću godinu. Biće još bolji. A verovatno će tad da zvuči kao zamena za lampe:smesna:

ko iphone :clapping::D

Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, Mentok said:

.......

u svakom slučaju hvala na interesantnim novim uređajima i svaka čast na detaljnom predstavljanju i  što kažeš "open source" pristupu :worship:

name of the game is fun ........... svi imaju koristi i boljitka - i oni koji mogu sami da naprave isto, ili jos bolje nesto svoje slicno , i oni koji bi da kupe kit :Viannen_loungelizard: (sto je vec meni izvanredno korisno, cak i kad uzmem u obzir kolicinu drzanja za rucice pojedinih kojima prodam kit)

6 minutes ago, Vix said:

Zamislite Wolija na Youtube kanalu, kako ocenjuje Zenova pojacala...:D

eo vec zamisljam W. kako pogleda nako odozgo
ne znam ko bi mu osto gledajuci snimak posle ozgopogleda, na pocetku 

mada , omekanio je nesto u zadnje vreme, mozda se poinflujenseri i na ootoobetu

4 minutes ago, Mikorist said:

Ovo ko dan mrmota....Svake godine sam imao najbolji amp u sistemu. Bolje da sačekam sledeću godinu. Biće još bolji. A verovatno će tad da zvuči kao zamena za lampe:smesna:

ma jok, razlike medju ovijem ampovima nisu tolike da bi se sad nesto isplatilo menjati - smatram da su razlike na planu ukusa i preferenci, nikako na planu kvaliteta

sto ce reci - zanimljivo i opravdano meni da pravim novo i drugo, kao izazov i kao proizvod, nezanimljivo tebi da menjas ono sto vec imas

Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Zen Mod said:

name of the game is fun ........... svi imaju koristi i boljitka - i oni koji mogu sami da naprave isto, ili jos bolje nesto svoje slicno , i oni koji bi da kupe kit :Viannen_loungelizard: (sto je vec meni izvanredno korisno, cak i kad uzmem u obzir kolicinu drzanja za rucice pojedinih kojima prodam kit

ma da i meni je fun na pameti, i to fun pravljenja nečega, slušanje nije tolko bitno.

mislim, razmišljam se o prepravci F5 kojeg nisam upalio više od pola godine da nešto poslušam :blink: sad da mi neko donese 5 pojačala mrzelo bi me da ih upoređujem :sarcastic_hand: , ali zato bi bilo zanimljivo nešto prčkati, nacrtat pločice, zabaviti mozak malo, koga još briga za slušanje muzike :P

onda samo treba još pronaći LU-ove ili sačekati da predstaviš i ostale ampove, možda bude nešto još interesantnije, ko zna šta će tu još da bude :brr:

Podeli na ovim sajtovima

@Mentok

ja muziku stalno slusam, sve vreme dok sam budan

slusao bih i dok spavam, al onda moram da se selim za spavanje iz spavace sobe, gazda ne da

a nisam Mikum da spavam il na ledja il na stomak zarad sluske 

Podeli na ovim sajtovima

pre 5 minuta, Mikorist reče

Ma sačekati Čakija šta će da kaže. Ako i on kaže da je bolji od BJ2 onda razmišljati.

Mora dosta hleba da se baci da se velika riba namami :msn-rofl:

gde je Chakiji LuDEF, da ga cuje?

Podeli na ovim sajtovima

Ludak....
Znači: "kralj je mrtav - živio kralj!"? 
There's a new Sherif in town?
A bigger dog is here?
Here comes the daddy?
Step aside, new Lord is coming?

My favorit, budući da amp već ima komercijalni naziv "Ludak":
 "Heeere's Johnny!"

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...