Jump to content

LuDEF


Zen Mod

Preporučeni Komentari

pre 16 minuta, shonne reče

Dajte ta pojacala da cujemo na sistemima gde ima detalja, Tannoy je operisan od toga 😛


Mi čitamo samo ono podvučeno. Detalji nas ne zanimaju! :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, Mikorist reče
Samo neka je pojačalo živo i zdravo, nije važno kako se zove, važno je da je kurato.


U prvom trenutku mi se učini da bi ovaj Mikin predlog za ime pojačavača[emoji16] “Kurato”, bio bolji od mog predloga “Ludak”; ali se onda setih da bi mogao biti pogrešno shvaćen od ljubitelja proizvoda naše poznate manufakture.

 

Pre sat vremena, ninja reče
A sto sam ti onda morao crtati tamo u motornoj temi


Možda ste preterali sa detaljnošću, Zena je W navikao na jednu reč[emoji16].

 

pre 33 minuta, shonne reče
Dajte ta pojacala da cujemo na sistemima gde ima detalja, Tannoy je operisan od toga [emoji14]
Dobijete pravi review [emoji16]


Uz dužno postovanje @shonne   Zen je našao svog Rosija, za povratne informacije, da motor (AMP) bude toliko dobar da na njemu može da pobedi i Mikum[emoji16].

 

pre 16 minuta, zerowaf reče

Mi čitamo samo ono podvučeno. Detalji nas ne zanimaju! [emoji3] 


Morao sam da kvotujem[emoji106].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Srecko said:


Uz dužno postovanje @shonne   Zen je našao svog Rosija, za povratne informacije, da motor (AMP) bude toliko dobar da na njemu može da pobedi i Mikumemoji16.png.

Dzaba krecili. Tannoy nemaju osobinu da izbacuju detaljnost, to je za neke druge drajvere. Jedino sto ih krasi velicina. Sto veci zvucnik malo pojacalo 😛

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Srecko said:

Ma i mene brine W, sve ređe piše one svoje eseje. Sveo je komunikaciju na poneki post (i on mu se mora izmolitiemoji16.png) čak ocene daje na kašičicu-reč i samo ga Zen razumeemoji16.pngemoji16.pngemoji16.png.

za to je @ninja  kriv - sve iznad proste rečenice mu je atak na novčanik :ph34r: a sa Zenom komuniciram telepatski :Viannen_loungelizard:

menčini da je prikaz bio dovoljno rečit - nije bilo pitanja :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za to je [mention=61]ninja   kriv - sve iznad proste rečenice mu je atak na novčanik [emoji185] a sa Zenom komuniciram telepatski
menčini da je prikaz bio dovoljno rečit - nije bilo pitanja [emoji4]
 

Izuzetan prikaz, kao i uvek!
Kako to lepo @zerowaf   reče taman koliko treba.
Da je više JA BIH izgubio suštinu, da je manje ne bih razumeo ni ono malo što mogu.
Eseje sam pomenuo jer mi nedostaju (Vama naravno i više) osvrti na: koncerte, izložbe pogotovo kada su povezani sa nekim putešestvijem poput onog u Zagreb npr.
Nažalost, trebaće mnogoooooo vremena da se sa ovim našim stavovima o vakcini približimo toj normalnosti.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

53 minutes ago, Srecko said:

Hvala što ste objedinili više mojih uzastopnih postova jer sa iPhona (Tapatalk to baš i nije tako jednostavno) a ja sam mator čovek i tableti i Notebooks su mi preteškiemoji16.png.

Da se ne zaboravi. Tannoy koliko znam isto krasi i neverovatna muzikalnost 💪🙂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko, imam pitanje za Vas.
Kada se referenciram na nekog člana, Tapatalk me posle @ uvede u izbornik nick-ova i kada izvršim izbor i postujem ime tog kolege samo se pojavi @ime a ne i link ka njemu.
Ranije je to radilo odlicno!
Shvatio sam Vas da mention ne radi (ovom procedurom Tapatalk baš ubacuje mention), da li je onda rešenje da ručno upišem @ime (malo komplikovanije jer nemam meni sa imenima koja ponekad budu baš komplikovana za zapamtiti[emoji16])?
Molim Vas kad pročitate ovaj post da ga izbrisete.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Srecko said:

Miko, imam pitanje za Vas.
Kada se referenciram na nekog člana, Tapatalk me posle @ uvede u izbornik nick-ova i kada izvršim izbor i postujem ime tog kolege samo se pojavi @ime a ne i link ka njemu.
Ranije je to radilo odlicno!
Shvatio sam Vas da mention ne radi (ovom procedurom Tapatalk baš ubacuje mention), da li je onda rešenje da ručno upišem @ime (malo komplikovanije jer nemam meni sa imenima koja ponekad budu baš komplikovana za zapamtitiemoji16.png)?
Molim Vas kad pročitate ovaj post da ga izbrisete.

@pa ime...rucno. Tako kod mene uvek radi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...