Jump to content

Peavey Artist 240


BANAT

Preporučeni Komentari

druze po muci ....... imam neke Iskre a bogami i neke ispisnike od tih tvojih, koji mere po kapacitetu sasvim OK

nego...... i da se ture na specijalni merac svega i svacega na kondovima (za koji znam samo Impuls da ima) i da sve meri kako treba, ja im nekako ne verujem .... :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

52 minutes ago, Zen Mod said:

druze po muci ....... imam neke Iskre a bogami i neke ispisnike od tih tvojih, koji mere po kapacitetu sasvim OK

nego...... i da se ture na specijalni merac svega i svacega na kondovima (za koji znam samo Impuls da ima) i da sve meri kako treba, ja im nekako ne verujem .... :) 

Posle 77 godina starosti ne veruj im ni ja :D , to merenje te starudije je bilo onako usput iz ciste radoznalosti , mereno je na mom starom Iskra Unimer 3 analognom instrumentu na podrucju  X-100 ohma i to polarisano u oba smera bez prethodnog `reformiranja` kondenzatora ,a taj me instrument nikada nije slagao kada su elektroliti u pitanju ,

btw , nocas cu da razbusim tu sasiju i poredjam sve elemente , za to je alat za razbusivanje rupa odlicno posluzio u kombinaciji sa Parkside rucnom Aku busilicom , sto je ujedno meni najdosadniji posao , vezivanje elemenata lemilicom posle mi ide nekako mnogo lakse . 

Sasija.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, aaa zmaju! said:

Lampe sa šlemovima

Mora tako da se osiguraju da ne bi ispale iz svojih postolja jer u tom kombo pojacalu te lampe stoje okrenute na dole .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...