Jump to content

Gde kupiti/naći prazne standardne debele kutije za CD


Preporučeni Komentari

71otJKKEgRL._AC_SL1500_.jpg

 

Dakle, to sa slike mi treba, da ne bude zabune.

Elem, imam dosta muzičkih CD originala, nabavi se malo po malo, uglavnom je to polovno. I naravno, diskovi su ok, ali često se desi da strada kutija, naprsla, izgrebana, negde i polomljena.

Problem je, nema više da se kupi praznih kutija, kao ono pre 15 godina. Ima kod nas da se kupi u par radnji, ali to su kineske i užasan kvalitet. Kupio sam, a bolje da nisam. Vrede samo da se proslede u kantu za djubre. Loš kvalitet, krte, krive, jeftin osećaj kad se uhvati u ruku itd.

Sećam se recimo pre 15+ godina kada se kupe prazni CDovi, npr Verbatim, pa se dobiju u novim kutijama vrhunskog kvaliteta. Toga nema više, čak se i ti premium prazni diskovi prodaju isključivo u slim kutijama. Imao sam nekoliko komada tih starih Verbatim, ali to se brzo potrošilo.

Da li neko zna gde bi mogle da se kupe nove kutije ovakve, ali odličnog kvaliteta, nikako ove kineske. Ili gde bi mogle da se nađu polovne očuvane te Verbatim, TDK i slične kutije, po oglasima ima jako malo. A i to što ima, nije garancija da nije već izgrebano itd, prodavac se baš ne trudi da slika sve.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 0
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...