Jump to content

odakle je "selo gori a baba se ceslja"


Preporučeni Komentari

najozbiljnije.postavio sam pre ove teme  temu - JELI neko gledao film "DARA iz JASENOVCA" i na moje iznenadjenje NEKO je ,mozda slucajno, tu temu obrisao .nema je nigde.Gledao sam svuda,levo,desno,nema je .NEMA.Obrisana je .pa sam onda postavio ovu sa babom koja ima vaznija posla...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije obrisana, samo je sakrivena dok traje vecanje moderatorske sekte, sta raditi sa istom

ostace zakljucana

bez obzira na delimicno kafanski karakter foruma, svako malo se desi da bavljenje politikom nadraste osnovnu tematiku istog, te je to jedini razlog 

postoji ihaj mesta na sirokome webu, gde kontemplacije na pokrenutu a zaustavljenu temu mnogo vise odgovaraju miljeu

ja nisam gledao i necu ; toliko toga cinjenicnog znam iz II-og da je sigurno da iz ne-dokumentarnog filma necu nista vise saznati, a kamen u stomaku od gledanja istog mi bas i nije potreban

da ga je trebalo napraviti, jeste

kad ga je trebalo napraviti - uvek

jesu prvi sto su ispricali, nisu

jesu poslednji sto su ispricali, ne daj Boze

sve treba ispricati, i pamtiti, da se zna ko jeste a ko nije kriv, i da se izvlace pouke

eto rezime, ne treba tema, politika i frka cao

ZM

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja i dalje tvrdim da smo ljudi od tehnike i da se nekako nadigravamo sa doticnom i spravama, ali slabo stojimo sa nadigravanjima medjuljudskim. Tu su drugi maheri vestine.

Zasto bi imali misljenje o filmu koji je pozurio da bude strateski odgovor na neki drugi film, nama neprijatan. A i taj strateski odgovor se sveukupno nije pokazao uspesnim. A film je jeza a malo nam je bilo jeza, film smo u fragmentima gledali kroz davne osnovne skole i gimnazije, pa ko je i izbegao ekskurziju i slike zlocina, bio je docekan na pojilu da mu se predoce.

I sada to treba ponovo, da evociramo orgije sake psihopata od pre 70 godina...dirigovano i nametnuto u ovim okolnostima?

Takvo politicko manipulisanje ne bi trebalo da ima prohodnost medju ozbiljnim narodom.

Baba moze mirno da se ceslja, lepo selo je lepo izgorelo....

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...