Jump to content

Savet za osvezavanje zvucnika


neskor

Preporučeni Komentari

pre 11 minuta, Zen Mod reče

nista te ne kosta probati....... ali ipak mislim da treba to da udaris u glavu i zamenis

narocito ako je corrugated paper 

radi u dobro ventiliranom prostoru ..... odnosno napolju ako ne moze drugacije

Pricao sam sa Brankom, on mi je rekao da probam benzin, pa ako ne ide ostaje opcija da ih promenim kod njega. 

Dakle, prvo benzin...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Samo da prijavim da sam resio problem.

Ovo sa benzinom je upalilo. Vesanja su sada (cini mi se), sasvim dobra. Mislim da sam ih mazao-cetkao 5 dana. 

Bas se, najzad, pojavio....sad, koliko je to dobro, videcu u narednih mesec dana.

Hvala svima, narocito Zenu i Branku na savetima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nega platnenih vešanja mi nije poznata. Pretpostavljam da posle čišćenja benzinom i uklanjanja mase koja se nalazila na vešanju (epanolsko lepilo ili šta god) treba naneti novi premaz.

Šta to? Ili možda ništa?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tecni latex pomesati u razmeri 1/5 latexa na 5/5 modpodgea u zavisnosti koja tvrdoca se zeli

WWW.EBAY.COM

Find many great new & used options and get the best deals for Mod Podge CS11202 Original 16-Ounce Glue, Gloss Finish at the best online prices at eBay! Free shipping for many products!

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mod podge sa latexom nisam probao, nesam dobio recept onomad, a gde god sam mogao naruciti premaze, nisu mi mogli dati info o rezultujucoj mekoci..... tako da sam zavrsio sa mojom antipacovskom recepturom

imas na mom blogu, Tannoy

ako vec ne priupitas i Branka da li ima nesto lokal nabavljivo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Epanolsko lepilo, ali tek kad si siguran da si sve lepo očistio :rolleyes: jer posle nema nazad.

Gde kupiti epanolski lepak :Dizzy: pa u poljoprivrednoj apoteci :lol::lol: "lepak za mišovi i ostalu gamad" :lol: 

Pročitaš upustvo, i razrediš ga navedenim srestvom za čišćenje iz upustva  ...B E N Z I N...ala ovi čudno pišu VODA :lol:

Samo OPREZ...kad jednom "zamalterišeš"...nema nazad,zato samo jednom u tankom sloju,je dovoljno, sa donje strane.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...