Jump to content

Osigurač?


Archangel

Preporučeni Komentari

3 hours ago, BANAT said:

Tvoje kolce je ICP-S1.0 , deklarisano je na 1A i karakteristicni unutrasnji otpor je 0,061 ohma.

To će morati da se nabavi podahitno. Nije neophodno za rad plejera, ali je odlično ako se desi neki kratak spoj ili preopterećenje da sačuva ostatak ploče. Radi se i o tome da to kolce radi i kao ultra brzi osigurač.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

40 minutes ago, Archangel said:

To će morati da se nabavi podahitno. Nije neophodno za rad plejera, ali je odlično ako se desi neki kratak spoj ili preopterećenje da sačuva ostatak ploče. Radi se i o tome da to kolce radi i kao ultra brzi osigurač.

Taj IC ipak treba imati na ploci jer je znacajno stiti od pregorevanja ,

 ps, Ipak si ti bio u pravu , kada sam podrobnije pogledao dno datasheet-a za `leaded type` ICP-N10 njegov karakteristicni unutrasnji otpor je 0,22 ohma i reaguje na struju od 0,4A .

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, BANAT said:

Taj IC ipak treba imati na ploci jer je znacajno stiti od pregorevanja ,

 ps, Ipak si ti bio u pravu , kada sam podrobnije pogledao dno datasheet-a za `leaded type` ICP-N10 njegov karakteristicni unutrasnji otpor je 0,22 ohma i reaguje na struju od 0,4A .

 

Sad znam šta da nabavljam. Treba to i jedan Kond od 0,33 F Za Pioneer T-4560 da mi čuva stanice. A moram da vidim i zašto mi signal metar ne radi na tjuneru a sve ostalo radi. Razmišljam možel biti prag osetljivosti...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...