Jump to content

Novitet domaće proizvodnje


BrankoBin

Preporučeni Komentari

32 minutes ago, aaa zmaju! said:
2 hours ago, prophet said:

Podseti me na ovu grdosiju
 

Sta je ovo? Jesu to radijatorska rebra, ili je nesto fabričko?

ja sam 99.9% siguran da jesu radijatorski elementi

nabasao ja na par komada i dovukao sa istom idejom

jos stoje u garazi, ne pije to vode ...... u odnosu na ulozen rad ne dobija se dovoljno 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Da podignem malo temu iz podruma, da li se neko u međuvremenu susretao sa Auris-ovim ručkama "za obične smrtnike"? Imam u planu pakovanje jednog lenca 75-ice pa bih rado na njega metn'o nešto "svetsko a naše" ako zavređuje pažnju(kvalitativno-cenovnim odnosom). Na sajtu Auris-a sem one "zlato-dijamanti-brilijanti" hawk varijante nema ništa prikazano pa čak i za nju ne stoji cena...Ujedno, otvoren sam za predloge(ponude), šta staviti na lenco L75(da ne otvaram temu samo o tome)...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 5 časa, Woland reče

bolje ne

Svejedno mi ne odgovara jer je 12"..Ali sam video da isti prodavac ima još jednu rabljenu, koja je već prilagođena za L75, ako sam dobro razumeo...S' tim da mislim da nije nista superiornija od dobro remontovane Lencove...što mi takođe jedna od opcija ukoliko mi kažete da na njegovu original ručicu mogu da stavim recimo ortofon blue...

Ili mi neko oda tajnu gde da nađem Shure V15 a da ne košta kao ortofon blue(i skuplje 🙄).

Izmenjeno od milan p.
Pravopisna greška
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 minutes ago, milan p. said:

Svejedno mi ne odgovara jer je 12"..Ali sam video da isti prodavac ima još jednu rabljenu, koja je već prilagođena za L75, ako sam dobro razumeo...S' tim da mislim da nije nista superiornija od dobro remontovane Lencove...što mi takođe jedna od opcija ukoliko mi kažete da na njegovu original ručicu mogu da stavim recimo ortofon blue...

Ili mi neko oda tajnu gde da nađem Shure V15 a da ne košta kao ortofon blue(i skuplje 🙄).

mislim da nije nista superiornija od dobro remontovane Lencove

superiornija je, i to ihahaj.

ja imam takvu ali kracu verziju, jer ni meni ne odgovara 12 inca.

rucka je odlicna.

ako te zanima rucka, takva ili slicna posalji mi PP.

dobices kontakt.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...