Jump to content

Novitet domaće proizvodnje


BrankoBin

Preporučeni Komentari

Cekaj sad' . . . . pa ovo je Auris Audio ( Miki Trosic ).

A ima i onaj baron iz Trstenik(a) sa rucicom koju je prakticno oteo Kobcu. 

Hvala @BrankoBin na linkovanom tekstu gde vidimo da je Kobac promenio klupske boje i presao iz Supreme Audio u Auris A.

Citiram :

" . . . . After four years of unfulfilled promises and “an idle stroke” or standby, in January 2020, Slobodan Petrovic - Hawk terminated cooperation with the seller/dealer who had not fulfilled his promises, and he designed a new tone arm Tangenta II, a model superior to Supreme analog Tangenta. 

. . . "

Bice veselo pratiti razvoj radnje. 

Sto bi rek'o pok. Bata Trlaja  :

:laugh1tooht:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 časa, Srecko reče

[mention]BrankoBin [/mention] bilo bi lepo da ovaj link postavite i na onaj drugi forumemoji16.png.
Kakva će to pljuvačina “Barona” da budeemoji16.png.

Koji drugi ? 

Nek moderni premešta , ako ima svrsishodnije mesto,to mu je posao :lol:

Pogledajte malo bolje ručkicu, tehnički se jako razlikuje od do sad  viđenog, a ima i neka jedinstvena inovativna rešenja na njoj.....(naravno patentirana) :rolleyes:

Ko provali ima od mene Lav pivo :)

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 časa, Zen Mod reče

evala!

po finisu se vidi koja je ciljna grupa ....... :Viannen_loungelizard:

Mislim da ćeš biti iznenađen time da su neki modeli dostupni i običnim smrtnicima :)

Inače rade se 3 modela sa podgrupama po izboru :rolleyes: ,a imaćemo i priliku da to vidimo i  čujemo :) 

ću vas informiram,no sikiriki :haha:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, BrankoBin said:

Pogledajte malo bolje ručkicu, tehnički se jako razlikuje od do sad  viđenog, a ima i neka jedinstvena inovativna rešenja na njoj.....(naravno patentirana) :rolleyes:

Udetalji malo, ima nekih neobicnosti, ali ne vidim te spektakularnosti, i vidim i dalje fascinaciju za radlovanjem...i nesto losiju povrsinsku obradu, sto nije ali i jeste pomalo...nebitno i lako popravljivo..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jesu kobci u rodu sa jastrebom, ali to nije najinteresantniji deo price. Mnogo se tupilo o kojestarijama i sta ko tamo negde voli da slusa, jedan ruzni name dropping, a malo o rucki, koja zasluzuje najvise paznje...

Ali eto te price, ti tracevi intime u dominanti teksta, to je kao bitno... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, BrankoBin said:

Koji drugi ? 

Nek moderni premešta , ako ima svrsishodnije mesto,to mu je posao :lol:

Pogledajte malo bolje ručkicu, tehnički se jako razlikuje od do sad  viđenog, a ima i neka jedinstvena inovativna rešenja na njoj.....(naravno patentirana) :rolleyes:

Ko provali ima od mene Lav pivo :)

 

 

Rucica moze da se pomera aksijalno i oko aksijalne ose moze da rotira i time se podesava (libela glave) bocni ugao igle u odnosu na plocu (ne znam strucan naziv za taj ugao).

Edit: Mislim da nisam u pravu. Zbunio me onaj vijak koji vidi iz kardana. Izglada da on samo drzi nosac tega.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Beli_Ninja said:

Rucica moze da se pomera aksijalno i oko aksijalne ose moze da rotira i time se podesava (libela glave) bocni ugao igle u odnosu na plocu (ne znam strucan naziv za taj ugao).

Edit: Mislim da nisam u pravu. Zbunio me onaj vijak koji vidi iz kardana. Izglada da on samo drzi nosac tega.

misliš na podešavanje azimuta ručke - taj vijak verovatno i jeste za to, ali to je već viđeno, dakle nije inovativno.. ako se tim vijkom podešava azimut, tada mislim da je bolje da je stavljen crvić - azimut se ređe podešava pa nema potrebe za vijkom

mada, sa slike se ne može mnogo videti, ručka je, bez obzira na estradnu boju interesantna, pa evo @BrankoBin ja plaćam pivo za detalje :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, zaista ne vidim razlog za "zlatom", srmom i ordenjem. :swoon:

Ako vec nije objavio trstenicki Baron, nadam se da ce Miki T. napisati flajer sa karakteristikama i ostalim merama.

Ovako, nekako mi se cini da opet krece mistifikacija, nekakav sumanuti elitizam, a da li to ima pokrica, siguran sam da i ostale kolekcionare vinila bas mnogo ne tangira.

Ako je vec Supreme A. napravio gomilu gresaka vezanu za prezentaciju(e) u Srb, nadam se da ce Auris Audio uraditi upravo suprotno.

@BrankoBin - slobodno pozovi Mikija Auris da se pojavi ovde, napise koju rec. Sigurno ce imati dosta kvalitetnih pitanja, pa i saveta od clanova ovog foruma.

Kao prvo - show room sto pre. A pre toga, naci bar 3 testera rucice koji su imali bar 2 razlicite rucice u gram. setupu ranije.

Za kraj - placam gajbu piva samo da bude verzija, a da nije gold. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...