Jump to content

Umetnicko delo


Okibokis

Preporučeni Komentari

Harli je Harli ali na ovom modelu je svojevrsna pokazna vezba ,kako napraviti motocikl  za sva vremena.Na klipu je svojevrsni performans nemackog inzenjeringa u onom najpostenijem smislu.Genijalne ideje i perfektan dizajn jos 1939. godine.Zaista tehnicka avantgarda.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Okibokis said:

Harli je Harli ali na ovom modelu je svojevrsna pokazna vezba ,kako napraviti motocikl  za sva vremena.Na klipu je svojevrsni performans nemackog inzenjeringa u onom najpostenijem smislu.Genijalne ideje i perfektan dizajn jos 1939. godine.Zaista tehnicka avantgarda.

Izgleda da ces poceti i motore...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 časa, ManicP reče

Meni na tom motorinu fali samo MG 42 kod balansera. Korisno na srpskim i ruskim putevima kao argument u saobraćaju. Municijske kutije su već tu :)

Uh, koliko puta sam poželeo da pored sebe u kolima imam Zolju! :wink2:

Motor je fenomenalan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da objasnim ovo za puskomitraljez.1944 godine rusi camcima ,uglavnom, presli dunav kod ritopeka,tu ih docekali nemci.4-5 dana  su bile borbe prsa u prsa dok nisu savladali nemce i presekli smederevski put .tu je prolazila nemacka motorizovana kolona koja se povlacila iz grcke.presekli su kolonu  i taj ostatak je bio ,po pricanju,preko 3 km duga kolona vozila dok je prednji deo  uspeo da dodje do bgd . e taj zundap je bio iz te kolone,samo nekako mi se cini da je prednja viljuska bila trouglasta.jedan deda ga prodavo ,iz zaklopace.na prikolici montiran nosac.-deda,jel imas ti i ono sto ide na nosac? -imam sine,a jel imas ti pare?-odgovori stari.nisu bile neke pare al nisu bile ni male .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...