Jump to content

HiFi Low Esr Power Supply PCB D.I.Y.


dunavko

Preporučeni Komentari

 svaki put se iznenadim i covek se uci dok je ziv i  itd gde magarac igra glavnu ulogu.nije reklama ,covek prodaje pcb ,24 elektr od 4700uF/50v,i jos nesto sitno za 18 + 5 dolara.i to jos nase gore list.pa ja kupio te el.pre 3-4 meseca izaslo me 3 puta skuplje!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kaže u oglasu:

HiFi Low Esr Power Supply PCB . Can be used in various projects such as Amplifiers, Preamplifiers etc.  

As gift, the PCB will be sent with all parts excluding 24x filter capacitors (e.g. 4700uF) 

Recommandation for filter caps is Nichicon low esr 4700uF 50V (7.5mm pitch and cca 18mm in diameter)

 
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sam sam kriv ,sta spominje gift j... ja .to znam sta je a ovo iza  idi mi dodji.sede dva crnogorca stara na plazi u kafani ,piju lozu i gledaju kupace.jedna kupacica poce da se davi i vice : help,help.ona jedna starina upita ovog drugog: a sta vice ona? Vice help,help,to ti je strani jezik inglijeski i to znaci pomoc,pomoc davim se .- e sto ti je to jado zensko smotano-ogovori ovaj-bolje da je ucila da pliva no sto je ucila strani jezik!! tako i ja .a na slici kondenzatori,isti ko moji.izvinjavamo se,mnogo..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...