Jump to content

Još jedan u redu...


zeljko_v

Preporučeni Komentari

Željko, želim vam uspeh u planiranim projektima. Imajte na umu da su rezultati bolji što sabranije i mirnije radite na njima.

Stara ruralna izreka kaže - Brza kuja zeca ne hvata.  Ima još jedan vic ( Stari i mladi bik sede na brdu i posmatraju krdo krava... )  sa sličnom porukom. 

Obzirom da, očigledno imate rezurse i volju, koristite ih pametno. :thumbsup:   

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudi, stvarno... Hvala vam svima na toploj dobrodošlici. Prijatno ste me iznenadili. 😉👍

@krca44 Zahvaljujem na prosljeđenom Sipijevom projektu. Izgleda zanimljivo. Prostudiraću!

@Leonardo Hvala... 😊 Inače, jedan od mojih (životnih?) motoa je - Stavi prst na čelo i razmisli. I ne brzaj. :-)  A što se tiče resursa, kao i sa mnogo čim, sam na samom početku. Lagano, korak, po korak... Što ono kažu, tiha voda brege nosi.


 

Očekujte i neke (foto) izvještaje, da bi...

2 hours ago, zerowaf said:

Ljudi ovdje vole pogledati tko što slaže i čuti kako im ide.


Sve u svemu, mislim da sam upao u dobar ribolovački klub. 😉 I nadam se da ću ponešto i naučiti, ukoliko budem stigao. 😂

Uživajte!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 minutes ago, zeljko_v said:

Ljudi, stvarno... Hvala vam svima na toploj dobrodošlici. Prijatno ste me iznenadili. 😉👍

@krca44 Zahvaljujem na prosljeđenom Sipijevom projektu. Izgleda zanimljivo. Prostudiraću!

@Leonardo Hvala... 😊 Inače, jedan od mojih (životnih?) motoa je - Stavi prst na čelo i razmisli. I ne brzaj. :-)  A što se tiče resursa, kao i sa mnogo čim, sam na samom početku. Lagano, korak, po korak... Što ono kažu, tiha voda brege nosi.


 

Očekujte i neke (foto) izvještaje, da bi...


Sve u svemu, mislim da sam upao u dobar ribolovački klub. 😉 I nadam se da ću ponešto i naučiti, ukoliko budem stigao. 😂

Uživajte!!!

Ja lepo rekoh nekad, ribolovci i hifi-ci...najgora sorta 😂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...