Jump to content

U poseti Banaćanskim Cevašima i Cevnim Banaćanima


Zen Mod

Preporučeni Komentari

nemoguće da ova tema vec nije bila ..... il' je bila u nekom proslom zivotu ili na nekom drugom forumu :buehehe:elem - SuperFi i ZM - zasvrbele guze da opet vide pute , i kud drugde do u Bečkerek ;nekoliko slikica ,random .popricasmo skoro 5 sati a sve se cini kao da je bilo 5 minuta .muzika se nesto kao slusala , al' je sve nesto nismo ni primetili puno ...... sve mi se cini da smo stalno nesto smanjivali - da mozemo da pricamo hehe

post-2-126334856063_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svasta se nesto vracalo , pa se opet na kraju uzimalo - cisto da se ima rasta opet setati na slici jedan od 4 kofera i nekoliko kutija - milovali se prsti i mozdana masa , pazljivo odmotavajuci uvijene staklenkenismo nista rasparivali iz kofera - ima se kad - kad odemo u penziju - onda to dolazi na red

post-2-126334908422_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.....Зен, дај мало с лева у десно који су уређаји у питању, почни од прве слике.стоН_Колд

a - ne pamtim ti ja tolikoto ce zfl ili ffl , kad vide temu
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ZM je u pravu, višečasovno druženje je prošlo veoma brzo, tako da su neke teme ostale za sledeću priliku. SuperFi je više bio naklonjen zvuku CD-a, dok su Zflazar i ZenMod bili i ostali verni zvuku vinila.Bez nekih posebnih detalja, na prvoj & drugoj slici levo je Roksan Xerxes sa Rega RB300, nije svirao, pokriven do njega stoji VPI HW19MkIII sa SME IIIS, nismo ga dirali. Iza je F-horna sa EX2 Lowtherom sa phase plugom razvijenim za ovaj model, shout je eliminisan. Pored horne je Stabi2 ( koji je svirao ) sa Roksan Artemiz ručicom i BM MC Silver zvučnicom. Desno od Stabija je pojačalo SE C3g/2A3 sa interstage trafoom, do njega je Philips CD2Pro, ispod njega 1541DAC modifikovan – ploča izvadjena iz Marantz CD65, koristi se I2S izlaz sa pogona. Ispred je pojačalo SE 6Q7/300B. Phono preamp je na bazi šeme A. Kitića, sa manjim korekcijama, lampe su 6n2p i 6201SQ. Izmedju phono preampa i 300B je TVC . Kod desne horne dole stoji SE KT66 GEC sa driverom VT76, nije svirao. Ispred tog ampa je pokriven Stabi1 sa Roksan Artemiz ručicom i BM MC Silver SE zvučnicom. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bruka od slika. Pa ni na jednoj se ne vidi zenova rakija o kojoj toliko prica. Nije valjda da sam konzumira. :)

:buehehe:http://www.diyaudio.rs/topic/1007-u-poseti-banacanskim-cevasima-i-cevnim-banacanima/page__view__findpost__p__22420dole desnobtw - ja nikad ne pricam o rakiji ...... no o pecenju :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...