Jump to content

Nabavka Unimera UNI-T UT139C preko SB.


Mikorist

Preporučeni Komentari

Uplate idu na 

Svet Baterija doo
15 maj 130 Ruma
160-440941-42


poziv na broj (ime na profilu) primer kod mene je : harasti
znači samo u polje poziv na broj upisati vaše ime sa profila i gotovo
iznos već znate ništa se nije promenilo

Sledeće nedelje ću javiti ko je još ostao da uplati i ovima na FAKTURU ću poslati predračun 

Nema nekih promena , roba će verovatno biti u aprilu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 17.12.2020. at 21:41, harasti reče

cena za prvih 40 - 3100din i dodatno 20 - 3800din , 20kom na našem sajtu ostaje po 5000din

3100 dinara po komadu prvih 40 komada

ko se naknadno seti - recimo ja - sledećih 20 - 3800

ako se setim prekasno ostaje mi cena na sajtu od 5000....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajbt :huh: - koliki je TAČAN iznos po komadu, da se ne igramo žmurke?

i, kada će biti isporuka, na koji način će se obaviti isporuka, na koji način da (eventualno) dostavim adresu za isporuku

kapiram ja da se zauzeto, ali nismo ni mi (baš svi) zaludni

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, harasti reče

iznos već znate ništa se nije promenilo

Koji je tacan iznos ?

I adresa... 

15 Maj 130

Ruma , 22400

Da li je to ili sta ?

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 12/17/2020 at 9:41 PM, harasti said:

Lakše mi sve od nove godine da rešavam oko uplata.
Za firme šaljem predračun pa avansni račun dok nestignu na stanje.
Za fizička lica biće poseban račun na koji će uplaćivati, pa ćemo praviti račune kad stignu.

NOVA cena za prvih 40 - 3100din i dodatno 20 - 3800din , 20kom na našem sajtu ostaje po 5000din

Ili mi pošaljite sms sa podacima ili poruka na forumu. Ja ću kasnije poslati račun za uplatu i predračune.

Zdravo, 

Poslata je uplata sa moje strane.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 12/17/2020 at 9:41 PM, harasti said:

Lakše mi sve od nove godine da rešavam oko uplata.
Za firme šaljem predračun pa avansni račun dok nestignu na stanje.
Za fizička lica biće poseban račun na koji će uplaćivati, pa ćemo praviti račune kad stignu.

NOVA cena za prvih 40 - 3100din i dodatno 20 - 3800din , 20kom na našem sajtu ostaje po 5000din

Ili mi pošaljite sms sa podacima ili poruka na forumu. Ja ću kasnije poslati račun za uplatu i predračune.

 

Čekaj sada malo - ovde piše da ćemo uplaćivati kada unimeri stignu, a sada nam tražite da ih odmah platimo a unimeri će stići (nadamo se!) u aprilu?

Prvo ste nam tražili da Vam pošaljemo poruke sa ličnim podacima, ja sam moju poslao pre više od dva meseca i još uvek je niste ni otvorili.

Sada ispada da smo poruke džaba slali, samo treba da odmah uplatimo novac i Vi nam unimere šaljete kada jednog dana stignu.

Kako nam ih šaljete?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 18 minuta, vladd reče

Pa na niknejm sa foruma :buehehe:

Ja sam mislio da će to da ide tako što se registrujemo na njihov sajt. A na stanju stoji 40 komada za diyaudio....

A u polje za kupon (za popust) unesemo niknejm....Šta znam možda onlajn prodavnica to ne može... Da sam je ja pravio mogla bi :pleasantry:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 17.12.2020. at 21:41, harasti reče

Lakše mi sve od nove godine da rešavam oko uplata.
Za firme šaljem predračun pa avansni račun dok ne stignu na stanje.
Za fizička lica biće poseban račun na koji će uplaćivati, pa ćemo praviti račune kad stignu.

NOVA cena za prvih 40 - 3100din i dodatno 20 - 3800din , 20kom na našem sajtu ostaje po 5000din

Ili mi pošaljite sms sa podacima ili poruka na forumu. Ja ću kasnije poslati račun za uplatu i predračune.

Ovde lepo piše - ili sam ja nepismen - KAD STIGNE - i to na dva mesta -  da se onda uplaćuje.

I onda ne vidim prepreku da se svi sa foruma registrujemo na sajt - i jednostavno dobijemo kupon kao za baterije.

Evo nek @Zen Mod pogleda - možda ja ne kapiram......

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma meni je u principu svejedno, i za placanje i za predracun i da li ce stici za cetiri meseca, ili nece uopste, ima se ionako tih igracaka, mada nikada ne smeta jos koji, ali je malo problem ta nekomunikacija...cemu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ni meni u principu nije problem da platim nešto unapred. Davao sam i četvorocifrene avanse u evrima domaćim hifi distributerima.

Ali ako je komunikacija nepouzdana ili nepostojeća, samo po sebi se nameće pitanje kakva će biti realizacija?

Ovako, ja sam pre za varijantu da platim kada roba stigne, čisto da poštedim sebe gledanja u pasulj da li mi je poruka na forumu pročitana ili ne, da li roba stiže u aprilu, itd.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

41 minutes ago, guja011 said:

ako plaćaš tek kada stigne roba, plaćaš ko i svaki drugi kupac.

5 somića.

u predplati je manje pa još ako imaš i člansku ove biblioteke..

 

Pa nije baš tako. Imaš sigurnih 40 kupaca pa naručiš taj karton više nego što bi inače naručio.

A i lepo je prvo čovek napisao: Za fizička lica biće poseban račun na koji će uplaćivati, pa ćemo praviti račune kad stignu.

Ako čovek svraća na forum, a za to vreme, više od mesec dana ne čita poruke u vezi kupovine za koje je sam rekao da mu se pošalju i da će to biti put ka realizaciji iste, šta mi preostaje da mislim kako će ceo posao da teče?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

31 minutes ago, Mikorist said:

Drugo video sam unimer made in austria za 4K...

Daj link... Inače stigao danas D10s :D

Ima na ebay za 30 dolara UT139C, stiže za maks mesec dana. Poklon šrafciger od 300 dinara.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...