Jump to content

Nabavka Unimera UNI-T UT139C preko SB.


Mikorist

Preporučeni Komentari

aman ljudi polako

ako ste poslali PP ili SMS , uradili ste svoje

pustite sad coveka da on uradi svoje , kad i kako je receno

bitno da procita poruke kad bude trebao da salje .....

sta i da ih cita ranije - ce ih uci napamet , ko pesmicu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslao sms, kako je receno ( post 97 ? )  i odgovorio je "ok".

 

PP sam poslao posto sam video da to mnogi rade iako nije tako trazeno ( kako mi se cini ) al' rekoh za svaki slucaj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, krca44 said:

PP sam poslao posto sam video da to mnogi rade iako nije tako trazeno ( kako mi se cini ) al' rekoh za svaki slucaj.

Ili PP ili SMS:

On 12/17/2020 at 9:41 PM, harasti said:

Ili mi pošaljite sms sa podacima ili poruka na forumu. Ja ću kasnije poslati račun za uplatu i predračune.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da ponovim, vaše poruke su pročitane ili ne?

Evo @Nesic-eva je pročitana, dok moja nije, i ako mi po redosledu postova u temi deluje da je moja poslata ranije.

Ne bih da čoveka spamujem porukama i SMS-ovima ako nema potrebe,

...a opet ne bih ni da ispadne da se nisam na vreme javio, a da razlog bude neki glitch negde.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lakše mi da mi sve uplate legnu u januaru , naravno smaraću one koji mi nisu poslali ništa ,
mrzi me i listu sad da izvlačim ko je šta poslao , stvarno nije frka par dana gore dole , imamo ceo januar i februar ako treba.


Nisam se nadao ali gomila malih vozila na baterije se pojavilo, ljudi požuruju da im se naprave baterije da se vozaju.
Posla preko glave, ko ima vremena nek uči malo o baterijama ima posla na sve strane.
Ja prosto obožavam ovaj sajt koliko informacija i koliko komentara sa raznim idejama i rešenjima problema sadrži
https://batteryuniversity.com/learn/article/charging_lithium_ion_batteries

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 12/26/2020 at 10:27 AM, harasti said:

lakše mi da mi sve uplate legnu u januaru , naravno smaraću one koji mi nisu poslali ništa ,
mrzi me i listu sad da izvlačim ko je šta poslao , stvarno nije frka par dana gore dole , imamo ceo januar i februar ako treba.

@harasti Ok! Poslao sam Vam poruku na forumu, kada je budete pročitali pošaljite mi podatke za uplatu.

A možemo sve da završimo i pouzećem, pošto na KP vidim da tu varijantu navodite kao preferiranu za fizička lica.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...