Jump to content

Prodajem ploče


Bujodrag

Preporučeni Komentari

čini mi se da sve što sam prodao od kupljenih HiFi uredjaja da sam prodao za manje nego što sam platio Siguran sam za Audiolab amp, dobar bio, platio ga oko 200 a prodao oko 150. I Linn i JBL zvučnike. Otišao davno kod nekog klinca na Banovo Brdo da pogledam ploče koje je oglasio i jasno mi bilo da dečko ne zna cene. tražo mi je cca 500 za ploču koja je vredela barem 1500  (u to vreme) i ja sam mu dao 1000 din. i ostale ploče sam mu platio više-

Sa skoro nekom pakošću sam mu naveo realne cene ostalih ploča (par stotina) da zeznem bezobrazne preprodavce. To je bilo pre više od deset godina, vreme kad je kod nas HiFi počeo da tone kaa dnu na kome se već dugo nalazi. da nema vas konskruktora i naivnih zaljubljenika sve bi bili samo nepošteni preprodavci.

A ja radio na pijacama još devedesetih, znam šta je trgovina

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hancock - Headhunters je tu, čeka te tužan

Charli Antolini je neki džezer bubnjar 'nako, strejt zvuči, poslušaćeš kad dodješ. nisam ja toliki ljubitelj džeza, ovo fino i čisto zvuči. Ne se razumem u stilove, imam Milesa Kind of blue ploču i još neke ali još više volim Bitches brew. A mnogo volim i Chick Corea prvi Return to forever i kasnije albume. Skoro da bih mu oprostio sajentologiju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 9 minuta, Bujodrag reče

Hancock - Headhunters je tu, čeka te tužan

OK - dolazim do centra za dan-dva plafon - imam neku obavezu pa kad zavrsim eto me ( izvini ne mogu ti reci tacno - javim se ).

Miles Davisi me generalno zanimaju, videcemo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dragi Prijatelju,

uvek kada vidim da se neko rešava dela vinil kolekcije bude mi u jednu ruku žao, ali i drago zbog mene i moje hronične kolekcionarske "bolesti".  

:Viannen_loungelizard:

 

Elem, rezervacija za sledeće naslove do 18 h danas ( samo da proverim da slučajno nemam već nešto od ovoga, naročito br. 2  ).

Leaf Hound ‎ – Growers Of Mushroom, Akarma, Italy, 2003, cena 2000 din,

The Incredible String Band ‎ – The Big Huge, Elektra, UK, 1972, cena 1000 din

East Of Eden  ‎ – East Of Eden, Decca, Teledec, Germany, 1980, cena 800 din

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

proveo sjajno vreme sa Vladdom, udavio sam čoveka temeljno ali rekao bih da  će preživeti. čak je i kupio neke ploče a ima internet i rutracker je svima dostupan  :O 

 

Hvala vam svima. Sjajni ste , duvate mi u jedra u nekom vrljavom periodu života

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...