Jump to content

Poklanjam prepravljane Luxor 8071


glajman

Preporučeni Komentari

Poklanjam kutije iz ove teme.


Nisam ih slusao dugo (barem jedno godinu, dve). Preselio sam se u medjuvremenu pa sam ih ostavio kod roditelja, sada se roditelji sele pa nece biti mesta za njih. Ne mogu ih odneti kod sebe gde zivim, jer su zidovi od toalet papira.

Stoga sam odlucio da ih ponudim nekome ovde, bilo da zele da ih resturiraju, slusaju ili koriste za sta im treba.

Cena, prava sitnica. Dzabe! Ustvari, ne bas dzabe. Nalaze se na cetvrtom spratu bez lifta u centru Beograda. Treba samo da se dodje i preuzme do 21 novembra. Posto sam vecinu svog zivota nosio teske stvari uz te stepenice, voleo bih da preskocim ovaj put. Uplanirajte da su teske i da ima dosta stepenica.

Ko se prvi javi u Inbox, dobija kutije.


 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da se ovom prilikom zahvalim kolegi@glajman na zvučnicima... Sinoć ih nakacio i slušao. Tek kad sam ih uneo u sobu, video sam zapravo koliki su. A zvukom su me prijatno iznenadili... Zaslužuju lep furnir, pa ću videti šta i kako uskoro. Lepa zanimacija za preko zime...

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bas mi je drago! Ja sam uzivao u njima dok sam mogao.

Imao sam neki plan da kutiju uradim iz pocetka. Imao skicu nekoga sa neta a i mogao sam da uzimam mere samih kutija. Pa onda da furniram. Video si verovatno da na jednoj od kutija od gore, furnir je bas svez za promenu.

Sta god uradio, posalji neku fotku :thumbsup: i uzdravlje ih slusao!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...