Jump to content

Kod PRAVIH rokera nikada nije bio novac u prvom planu nego stil zivota TM ( by Shonne )


Preporučeni Komentari

26 minutes ago, vladd said:

Pa kod nas je bilo bar dve vrste rokera, drzavni miljenici i entuzijasti, ovi drugi vecinom majstori zanata...;)

 

Kao i u svim drugim oblastima društva kao pojave.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

41 minutes ago, prophet said:

Iz vremena Šoder liste, koje je prethodilo tom vremenu, pored čuvenog hita "Zagreb"

 

 

Haha, gde se seti cuvene soder liste i ogromnog hita "Zagreb moj"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naslov teme me je podsetio na TV reklamu iz dotičnog doba sa dijalogom:

"Za mene je Rokenrol način života.

Ma pali brate, narodnjaci su zakon."

A reklama je promovisala PRIČAONICU kroz koju su ljudi amputiranog socijalnog života mogli da putem telefona razmenjuju mišljenja i još štošta ("Dvoje su se tako smuvali" takođe iz reklame) dok ih realnost ne upozna sa telefonskim računom.

E sad, da i ja koju guknem....muzika je divna star, kao i svaka umetnost. Kako bi ostala bitna, upadljiva i zanimljiva, svaka umetnost mora da se menja i živi svoje vreme. Vremena su sve brža, a "skladištenje" je veoma uprošteno, pa će o ovom vremenu ostati i previše tragova. Mislim da je jedino što dokaže koliko je nešto "pravo" upravo vreme kome kvalitet odoleva.

A što se Mire tiče, nikad me nešto nije radila, a da je umela da skrene pažnju, to i deca znaju, pa se deru po ulici "MI VOLIMO MIRU ŠKORIĆ!"

I još koja pametna od nekog mnogo kompetentnijeg...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...