Jump to content

GB za CS8416


Aleksandar Car

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 277
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Evo javise mi sada da su cipcici u Beogradima, ali ja nesto ne mogu danas da skocim da ih preuzmem, sutra cu to pa da se organizujemo za Beogradsko vidjenje, a ovima koji su podaleko od Bg-a posaljite mi atresu na PP pa cu da vi saljem .sipi - 2 = 12 evra uplatio coek i rece da se vidjamo za razmenuimpuls - 3 = 18 evra kan042 - 2 = 12 evranikita011 - 2 = 12 evra P2Pdavor - 2 = 12 evra P2PLeonardo - 2 = 12 evra P2PCarAca - 2 = 12 evra P1PSir Oliver - 4 = 24 evra uplatio i poslao adresuWeiss - 1 = 6 evraOstatak molim vas da se izjasnite kako da vam posaljem i posaljete podatke na PP kao i pare na TR :rofl: )) moze i pivo direkt u trbu! :thumbsup::rofl::buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sipi - 2 = 12 evra uplatio coek i rece da se vidjamo za razmenuimpuls - 3 = 18 evra kan042 - 2 = 12 evra Poslato Post ekspresomnikita011 - 2 = 12 evra P2Pdavor - 2 = 12 evra P2PLeonardo - 2 = 12 evra P2PCarAca - 2 = 12 evra P1PSir Oliver - 4 = 24 evra Poslato Post ekspresom Weiss - 1 = 6 evra Poslato Post ekspresom Ajmo Beogradjani i Zemunasi da se nadjemo u nedelju u nekoj kafani pa da razmenimo dobra...Pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto skupismo se danas u kavani, popismo pice i razmenismo iskustva... Sve u svemu mislim da bi malo cesce trebalo organizovati druzenja.Ostalo je jos samo 3 komada za Impulsa (uzgred Impulse posalji mi na PM adresu pa cu ti poslati postekspresom) CS 8416.Nego ima li jos interesenata za TDA? Il da zatvaramo GB?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...