Jump to content

GB za CS8416


Aleksandar Car

Preporučeni Komentari

CarAca - 10 komada = 21.9 evra uplatio sam sebikan042 - 10 komada = 21.9 evra delimicno uplatio (12.9 evra ostaje)Rendisha - 6 komada = 13.4 evra BG Tramvaj preuzeo i platioDavor - 10 komada = 21.9 evara BG Tramvaj preuzeo Leonardo za njega i platio, cak i castio turu za rodjenje deteta! Hvala Davore jedino mi je krivo sto nismo zajedno popili...Leonardo - 10 komada = 21.9 evra BG Tramvaj Preuzeo i platio.Impuls - 10 komada = 21.9 evra Uplatio sa sve plocicom dj.nik - 10 komada = 21.9 evra BG Tramvaj Preuzeo i platio.hifish - 10 komada = 21.9 evra uplatio saljem PostexpresomsirOliver - 10 komada = 21.9 evra uplatio. jos 14 komada za udomljavanje, ako ima zainteresovanih 2.19 po komadu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 277
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 4 nedelje kasnije...
  • 7 months later...

Ja probah plocicu i S/PDIF risiver radi lepo na svih 4 komada koliko mi je dao SirOliver. Problem je u tome sto se I2S signal gubi kad se dovede na banku sa TDA cipovima, moguce je da je neki od njih crko pa obara signale za I2S na masu, medjutin izmedju njegovih ulaznih nozica ima oko 10K. Videcemo dalje ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DAC je proradio ! DAC je proradio ! DAC je proradio !Proban na 5 minuta. Zvuk solidan, primetno losiji od pcm1794 dac-a. Manjka dinamike i sirine. Iznenadjujuce dubok i definisan bas. Nisam smeo da ga pustim da radi duze jel se nenormalno greje i Lm317 i Tda1543 ,a Branko je stavio poveci hladnjak. Mislim da je 8V previse za ove cipove ako se zeli pouzdan rad. Savet svima da izvedu jedan taster za reset jer "power on reset" ne odradi posao uvek !Utisci o zvuku su zasnovani samo na kratkom slusanju preko buvljackog kabla zalemljenog direktno na plocicu !!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 months later...

Evo i slike. post-39-0-27081100-1293608912_thumb.jpg Valjda hladnjak nije mali. Onaj sa hladnjakom je sa 10 TDA1543 a ostali ce ici na Wolfsona, AD i verovatno TDA1541.Tu su i USB konvertori. Sledi skutijavanje. Ima li neko ideju? Leonardo, sta predlazes? Jedna od ideja mi je da napakujem sve u CD player i dobijem univerzalni uredjaj CDAC. Moze i T Amp unutra. Ili u Tuner?Dal' su jos nekom proradili? Utisci?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 7 years later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...