Jump to content

GB za CS8416


Aleksandar Car

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 277
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Stvarno je cudo! :P Nego jel ce se to praviti, narucivati delovi itd.? Zna li se koliko ce kostati cela elektronika (bez kucista)? To mene zanima...Hvala i pozdrav! :P

Pa ja danima apelujem da se javi "drobovoljac" da organizuje GB za PCB, a za ostalu shaku delova ke se snajdemo!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ja danima apelujem da se javi "drobovoljac" da organizuje GB za PCB, a za ostalu shaku delova ke se snajdemo!

onda se organizujte i za USB receiver (2706 ili 2707) i za 1543ja bih trebao uskoro da poradim i oko Yvette . pa se moze i to ubaciti na izlaz - ko oce
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Branko (Siroma, Sir Oliver) se javio da moze da oposli PCB a tda1543 drzi i kelco.rs

Inace, gore navedeni projekat http://www.pavouk.org/hw/spdifdac/en_index...l#spdif_decoder mi izgleda sasvim OK, s tim sto se ne bih lomio da stavim svih 8 DAC chip-ova i ne bih radio pasivnu I/V konverziju vec bih pre uzeo nesto kao Zenova Yveteta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

onda se organizujte i za USB receiver (2706 ili 2707) i za 1543ja bih trebao uskoro da poradim i oko Yvette . pa se moze i to ubaciti na izlaz - ko oce

Uzgred gde se ta tvoja Yvetta moze da se nadje da se pogleda? I daj mi punu oznaku za 2706 ili 2707. Onaj treci sam prepoznao da je TDA1543...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Branko (Siroma, Sir Oliver) se javio da moze da oposli PCB a tda1543 drzi i kelco.rsInace, gore navedeni projekat http://www.pavouk.org/hw/spdifdac/en_index...l#spdif_decoder mi izgleda sasvim OK, s tim sto se ne bih lomio da stavim svih 8 DAC chip-ova i ne bih radio pasivnu I/V konverziju vec bih pre uzeo nesto kao Zenova Yveteta

Nisam ja bas shvatio da je Sir Oliver rekao da ce oposliti PCB, ali ako je tako nek gurne shemu da bi videli sta ima od kriticnih komponenata pa da vidim koliko bi nas iskostalo da napravimo kit kompletic...a za teta Yvettu ima post za Zena
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam malo uvrnut stav oko DACova. Napravio sam USB sa 2707 sa I2S izlazom ( i SPDIF doduse, switchable). To sam prikljucio na TDA1541A ( ima linak ako hocete da vidite skalameriju http://www.audiohard.com/phpBB3/viewtopic....f=9&t=1247) Sad sa ovim CSom hocem da napravim PCB sa konvertorom lejte, SPDIF u I2S i sa ulazom I2S sa USBa i selektorom ( moze i preklopnik ali bi pre stavio neki chip selektor) Izlaz tog PCBa bi bio I2S signal ( koji mogu da biram sa SPDIFa ili USBa). I ende.

DAC bi bio nova PCB jer hocu da isprobam 4*TDA1541, Wolfson i AD. Znaci nisam zainteresovan za PCB sa CSom i DACom. Takodje hocem i da u CD player(e) trpam te PCBe ( SPDIF receiver i USB receiver) i da od kvalitetnih playera ( lampiziranih) pravim univerzalne masine za pustanje muzike.

Ako neko hoce ovakav pristup i hoce da nacrta PDF za PCB ( jednostran) ja mogu da organizem ( organizujem) jeftinu grupnu izradu. Nema silk ali vrlo kvaltetno, brzo i jeftino, idealno za prototipove. Nudim i shemu toga sto hocu da pravim i svu pomoc. Samo nemam vremena da crtam stampu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...