Jump to content

LightMatic

Član
  • Broj sadržaja

    1430
  • Na DiyAudio.rs od

  • Poslednja poseta

  • Broj dana (pobeda)

    26

Reputacija aktivnosti

  1. Like
    LightMatic je reagovao/la na zerowaf u 300W mono blokovi   
    Ako netko moze - Banat moze! 
  2. Like
    LightMatic je reagovao/la na Brijac u Novopridosle skalamerije   
    Hebes PC, stigel auralic aries s1 😁

  3. LOL
    LightMatic got a reaction from zerowaf in Novopridosle skalamerije   
    Jel' 'vako (00:57)
  4. Like
    LightMatic je reagovao/la na BANAT u 300W mono blokovi   
    Kao sto sam ranije i najavio spremam se da napravim dva snazna AB1-klase 300W bloka , svaki ce u izlaznom stepenu da ima 6xEL34 , radice sa B+od oko 850V i +Ug2 upola manje = +425V , danas sam na brzinu probao da napravim ispravljac i to je proradilo iz prve , mrezni trafo je originalni ISKRA koji je inace i sluzio da napoji 300W -Iskra pojacala ,
    shema ispravljaca je samo probnog tipa ,
    dobijeni DC naponi mereni su neoptereceni .




  5. Like
    LightMatic je reagovao/la na Vix u Evrovizija   
    Ove godine nisam ni pogledao Evrobezviziju. Ne mogu vise da svarim toliku kolicinu degenericnosti na jednom mestu...
  6. Like
    LightMatic je reagovao/la na Zen Mod u Radio Bg2/3 - preporuke iz današnjeg programa   
    Radio Televizija Nacisticke Srbije
    Trenutno je termin Neonske Duge na RB2; Bogica Mijatovic, kao i jos nekolicina decenijskih autora, je prestar da uredjuje emisije, po nekom vasem umobolnom pravilniku.......... ide neka muzika, nema Neonske Duge.
    DA VAM SE NAJEBEM MAJKE POBACENE, NE VREDI NI DA ZAPOCINJEM OBJASNJAVATI KOLIKO JE TO BOLESNO UMOBOLNO I KOLIKO STE GLUPI KO KURAC
    SNarkomaniS, ima katrana, naci ce se i perja!!
  7. Like
    LightMatic je reagovao/la na Vix u Zanimljive, smešne i čudne fotografije   
    Ako crkne Marsal, nisi smeo da pisnes, inace u zatvor! (Skoro pa po istinitom dogadjaju) 
  8. Love
  9. Like
  10. Haha
  11. Like
    LightMatic je reagovao/la na Mikorist u evo i moga   
    Jbt, sad ustao, trljam oči i ne verujem.
    Čovek okačio prvi setup dok je Windows 7 još bio svež, narod flešovao CyanogenMod, a EKV se skidao sa Rapidshare-a.
    Posle 16 godina tema i dalje živa.
    Nisu ovo više zvučnici i pojačalo, ovo je arheološko nalazište domaćeg audio ludila. 
    Najjače je što na diyaudio.rs vreme ne prolazi normalno.
    Negde drugde ljudi menjaju žene, države i operatere… a ovde isti ljudi 16 godina pomeraju zvučnik 3cm ulevo i pišu:
    “Sad se otvorila scena.”
    To je neki međuprostor između foruma, radionice i četvrte dimenzije.
    Nije to setup tema, nego Balkan Extended Universe za ljude što mere sreću u mikrofaradima.
    Još malo pa će tema dobiti kulturno dobro Republike Srbije.
  12. Like
    LightMatic je reagovao/la na dusan u evo i moga   
    Mali update:  moj sistem broj 2 ,escape room

  13. LOL
    LightMatic je reagovao/la na Vix u Informativne objave na temu AI   
    Sve dok mu EMP ne presudi... 
  14. LOL
    LightMatic je reagovao/la na Mikorist u Informativne objave na temu AI   
    Ma lagano tebra, još malo pa će AI da mota i džok u rizlu, a mi da sedimo ispred dragstora i filozofiramo kako je “analogni zvuk topliji”. Posle će i rakiju da peče, kraj civilizacije.
  15. Like
    LightMatic je reagovao/la na Zen Mod u Informativne objave na temu AI   
  16. Haha
    LightMatic je reagovao/la na Leonardo u Informativne objave na temu AI   
    Vaistinu ADMIN 
  17. Haha
    LightMatic je reagovao/la na Vix u Informativne objave na temu AI   
    Admin. 
  18. Haha
    LightMatic je reagovao/la na Vix u Informativne objave na temu AI   
    Samo jos da AI sastavi pojacalo i svi mozemo u pemziju... 
  19. Haha
    LightMatic je reagovao/la na Leonardo u Informativne objave na temu AI   
  20. Haha
    LightMatic je reagovao/la na Zen Mod u Informativne objave na temu AI   
    ja cu njega preventivno da cancell
     

  21. Haha
    LightMatic je reagovao/la na Leonardo u Informativne objave na temu AI   
    Znači, uskoro možemo doživeti da na forumu obitava Mikorist0.2(AI klon) dok se Mikorist naturalis vulgaris brčka na Balearima ili Lago di Como. Ako to već ne testiraš ili si već aktivirao.  
  22. Haha
    LightMatic got a reaction from Vix in Zanimljive, smešne i čudne fotografije   
    vanzemunci....
  23. Haha
    LightMatic got a reaction from Mikorist in Zanimljive, smešne i čudne fotografije   
    vanzemunci....
  24. LOL
    LightMatic je reagovao/la na Vix u Zanimljive, smešne i čudne fotografije   
    To su sve vanzemaljci...
  25. LOL
  • Trenutno na sajtu   0 članova, 0 Skrivenih, 94 Gosta (Pogledaj celu listu)

    • There are no registered users currently online
  • Forumska statistika

    9.2k
    Ukupan broj tema
    451.8k
    Ukupan broj objava
  • Statistika članovȃ

    3009
    Svi članovi
    5071
    Najviše na sajtu
    Enzo
    Najnoviji član
    Enzo
    se pridružio
×
×
  • Kreiraj novo...