Jump to content

Sečenje metala i ostalog...


Nesic

Preporučeni Komentari

Ију, оцрне људе :confused1:Нису ваљда сви шверцери :blackeye: ?стоН_Колд

nema smajlija - nisam se zezao ;rekoh - Suboticani resavaju stvar .ko nije svercer , bar poznaje nekog ko jeste .jebes nazovi drzavu kad moras svercovati nesto sto bi trebalo da mozes da kupis
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 55
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 2 nedelje kasnije...

Pričao sam sa drugarom. Primaće rezanje i aluminijuma do debljina 5-6mm i mogu se rezati i komadi manji od cele ili pola table. Jedini uslov je da jedan ćošak mora biti idealno pod 90 stepeni jer laser mora da sebi obezbedi nulte koordinate po x i y osi. Dakle, ako nekome bude trebalo, neka malo sačeka, ja planiram da odradim sebi neke stvari pa ću to prikazati kada bude gotovo. Cene rezanja će se moći davati kao ponuda tek na osnovu priloženih crteža u PDF formatu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pričao sam sa drugarom. Primaće rezanje i aluminijuma do debljina 5-6mm i mogu se rezati i komadi manji od cele ili pola table. Jedini uslov je da jedan ćošak mora biti idealno pod 90 stepeni jer laser mora da sebi obezbedi nulte koordinate po x i y osi. Dakle, ako nekome bude trebalo, neka malo sačeka, ja planiram da odradim sebi neke stvari pa ću to prikazati kada bude gotovo. Cene rezanja će se moći davati kao ponuda tek na osnovu priloženih crteža u PDF formatu.

Ок. сечење, а отвори?кајзеР_Созе
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes', nije direktno vezano za sečenje, ali... na snimku, moj ortak praši...

Izvrsno. Moram priznati da izlazi jako fino, sa novom plastifikacijom. Kad pomislim da takva lepota treba da se njaka po kojekakvim drumovima, i daleko bilo grebucka, bude mi krivo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvrsno. Moram priznati da izlazi jako fino, sa novom plastifikacijom. Kad pomislim da takva lepota treba da se njaka po kojekakvim drumovima, i daleko bilo grebucka, bude mi krivo.

neka neka - za to se i pravi :coffee:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvrsno.

Moram priznati da izlazi jako fino, sa novom plastifikacijom.

Kad pomislim da takva lepota treba da se njaka po kojekakvim drumovima, i daleko bilo grebucka, bude mi krivo.

Poenta corroprajmera, boje i laka upravo i jeste suštinsko rešenje problema habanja i izloženosti spoljašnjim uticajima, kamičcima, suncu, snegu, kiši, soli, ledu, raznim uljno-benzinskim agensima... Većina onih koji rade plastifikaciju koristi jeftine boje, samo boju, bez posebne pripreme i uglavnom sa neadekvatnom procedurom.

Slika na ramu je iste boje koje će biti i prednja ploča i još neki delovi mog Bastarda. Na žalost, mala je i slikana u prilično neadekvatnim uslovima...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uf Steine, kad ovo gledam ponovo pozelim da se latim nekog bi/tricikla - dok sam ziveo u Minhenu nisam silazio s bicikla, a auto nisam ni imao (nije mi trebao). Ovde sam probao da malo aktivnije vozim al' ne vredi, Beograd je pun goveda za volanom automobila, cenim da bi mi brzo deca ostala sirocici pa sam batalio, al' kad god odem do Pazove, Rume ili Indjije i vidim kako se ljudi lepo vozikaju bas im zavidim... :coffee:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...