Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

...Dž.K. je, po meni, face koje se ne menja, ni pod kojim uslovima....

Nesto slicno je i Sergio Leone rekao kad su ga pitali zasto stalno uzima Clint Eastwood-a kad evidentno ne zna da glumi. Rekao je: "Pa to me je i fasciniralo, on ima samo dva izraza lica - sa sesirom i bez sesira!" :coffee:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

99% Americkih glumaca su tzv casting glumci. Izgleda kako izgleda, ako imas lik za njega u filmu - uzimaj ga. (Uz Istvuda tu je i Robert Micam. Celu seriju Vetrovi Rata odigrao sa istim izrazom lica. I kad mu pogine sin i kadmu snaja i unucici dodju iz logora, ista faca. Uzas.)Veoma mali broj i glumi. Ulazi u lik. Pacino, deNiro, Hofman, Dzek Nikolson i jos par njih.Uglavnom zbog toga je 99% Americke filmske produkcije tzv C klasa ( nije cak ni :coffee:.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

99% Americkih glumaca su tzv casting glumci. Izgleda kako izgleda, ako imas lik za njega u filmu - uzimaj ga. (Uz Istvuda tu je i Robert Micam. Celu seriju Vetrovi Rata odigrao sa istim izrazom lica. I kad mu pogine sin i kadmu snaja i unucici dodju iz logora, ista faca. Uzas.)Veoma mali broj i glumi. Ulazi u lik. Pacino, deNiro, Hofman, Dzek Nikolson i jos par njih.Uglavnom zbog toga je 99% Americke filmske produkcije tzv C klasa ( nije cak ni :coffee:.

Šta očekivati, pa kad je to glumio bio je, već, stariji od mene. Misliš da je znao koju scenu, u tom trenutku, snimaju... Nije to pozorište pa da može da prati fabulu radnje...Denny Crane...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izgleda da nisam u toku. Je li to od skoro Harison Ford naučilo da glumi? :coffee:

Dobro, ja malo idem i srcem. Gledam kolika je ko faca ponekad i bez obzira na glumačko umeće. Ima na toj listi dosta idola iz mladosti (jedan od njih je Indijana Džouns :beach: )...Nego tebe te nešto nema u poslednje vreme online. Jesi bio na :rofl: ili si se samo smorio od online delanja :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма какав црни Клинт, Брус Вилис је закон!У сваком филму већ после 5 минута након почетка је већ или прљав или је на њега пуцано или..........!?Наравно то су све глумци старије генерације!Од новијих: Хју Џекмен.карЛ_Ос

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto jes' - jes' ! Ja ga licno obozavam, nema tu mnogo price, moralisanja, dramskog kontrapunkta i drugog tupljenja, prosto pokoka bandite i cao - "pobij sve i vrati se sam" :coffee::beach:

a jes' - prvi deo karijere i jes' takav ;da nije drugog dela ne bi ni shvato koliko je covek umetnik u okviru zanra :rofl: - raditi i napraviti nesto u najzanrovskijem zanru vesterna , a posle i Callahan-a ;onda snimi/producira/odradi Byrd , Madison , 1Mil$ i ovaj zadnji (nesto sa autom u naslovu) ... (Madosin mostovi su jos vece cudo - od bljak knjige napraviti dobar film , koji nije bljak )svejedno - bio genija za voznju nebio - ja ga naprosto obozavam :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a jes' - prvi deo karijere i jes' takav ;da nije drugog dela ne bi ni shvato koliko je covek umetnik u okviru zanra :coffee: - raditi i napraviti nesto u najzanrovskijem zanru vesterna , a posle i Callahan-a ;onda snimi/producira/odradi Byrd , Madison , 1Mil$ i ovaj zadnji (nesto sa autom u naslovu) ... (Madosin mostovi su jos vece cudo - od bljak knjige napraviti dobar film , koji nije bljak )svejedno - bio genija za voznju nebio - ja ga naprosto obozavam :beach:

I ne samo to, covek je bio i gradonacelnik nekog gradica u Kaliforniji i to, kazu, vrlo uspesan - ma svaka mu cast. Meni su nezaboravne dve stvari s njim:1. "Momci, meni je svejedno, ali uvredili ste mi mazgu, a ona je jako osetljiva i morate da joj se izvinite" - dve sekunde kasnije tri bandita leze u prasini a on ode na pice bez promene izraza na licu...2. "You got to ask yourself one question: do I feel lucky?"Legenda!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Filmski Stvaralac sa ovakvom karijerom je samo za respekt.

Clint Eastwood

http://us.imdb.com/name/nm0000142/

Inace ova stranica - IMDb - The Internet Movie Database je zlatni rudnik podataka vezanih za glumce i filmove.

Ko vec nije video ove strane, odusevice se njima.

Uzivajte, i kopajte po podacima omiljenih filmova i glumaca, ima i nasih.

Redovno tu pronalazim vazne podatke prilikom planiranja sta gledati a da vredi.

...

....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ne samo to, covek je bio i gradonacelnik nekog gradica u Kaliforniji i to, kazu, vrlo uspesan - ma svaka mu cast. Meni su nezaboravne dve stvari s njim:1. "Momci, meni je svejedno, ali uvredili ste mi mazgu, a ona je jako osetljiva i morate da joj se izvinite" - dve sekunde kasnije tri bandita leze u prasini a on ode na pice bez promene izraza na licu...2. "You got to ask yourself one question: do I feel lucky?"Legenda!

meni je legendarno:-a ko ce da me spreci?-smit, veson i jajos nesto:spageti vesterni su bili odgovor na primedbe i zelje gledalaca za realnijim prikazom divljeg zapada 19. veka. ono sto je do tada prikazivano kao vestern sa dzon vejnom i gari kuperom je vise komedija nego vestern. mozda tacno u podne moze da prodje mada su i tu svi preterano izbrijani i ispeglani.serdjo leone je majstor za odabir likova i klint istvud se sjajno uklopio u stripovsku atmosferu njegovih filmova potpomognutih vecnom muzikom enia morikoneainspektor kalahan je logican nastavak njegove karijere i sta god mi mislili o njegovim glumacki kvalitetima covek je bio i ostao legenda koji je obelezio komercijalni film 70ih i 80ih
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

I tako, bivša žena razbucala kameruna na dodeli oskaraSvako normalan je to mogao i očekivati, ali sam ipak iznenađen da još ima pameti u američkom filmu I ova tri oskara što je avatar uzeo su beznačajna i očekivanaKetrin biglou je i ranije zaslužila oskara, ali eto, tek kad je udarila po emocijama amerikanaca, došlo je priznanje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...