Jump to content
Impuls

Filmovi koje volite

Recommended Posts

zaređao po Rusima :) 

9 hours ago, Woland said:

jbt i ja je jutros skidoh :) šta nam radi Linč :D

Ovo je baš dobra konstatacija. :)

Dakle, šta to nama radi Linč ?

Sa decom sam odgledao ponovo prvu i drugu sezonu, potom "Vatru" . . .  sve kako bih bio što bolje spreman za ovo "ludilo" što nam periodicno, tačnije jednom nedeljno, Linč priređuje.

Moram(o) se strpiti do kraja ove treće sezone, pa izvoditi neke zaključke.

Iz mog ugla - gledam svaku epizodu treće sezone više puta. Pomaže. :)

Hvala SBB-u i HBO paketu za premotavanje do 72h unazad.

P.S. svako ima svoga ljubimca/ljubimce u ovoj seriji. Meni su definitivno braća Horn od samog starta.

28 minutes ago, Woland said:

dupe nam pomera, drma kavez, istresa iz gaća :)

. . .

Linč je definitivno napravio instituciju od TV serija uopšte gledano. Setimo se samo prve njegove sezone 1990 god. i koju je pometnju ona napravila tada u US, potom i u Evropi.

Od epizode do epizode se pričalo po kafanama, na radnom mestu, po kućama ko je ubio Loru Palmer ?

I tako se završila ta prva sezona koja je za mene onako potpuno "oficijelna" sa svega nekih par nagoveštaja linčovskog "ludila".

Druga sezona je pomerila okvire svega što se do tada moglo videti u TV serijalima. A za sve one znatiželjne gledaoce negde na polovini sezone se i saznao ubica ( ovde stajem, neću da spojlujem potencijalnim novim poklonicima Linčovog lika i dela :) ). I šta se tada desilo ?

Naglo je pala gledanost da su se producenti hvatali za glavu zašto je to tako moralo biti.

Zato od tog saznanja o ubici i kreće sve ono što se sada na još jedan zreliji, slobodno mogu i reci, luđi način pretače trenutno i u ovoj trećoj sezoni.

Uhhhhhhh . . . .  toliko još toga imam za konteplaciju o TP.

@Woland & @D i g i t a L & ostali - sa pažnjom pratim sve vaše opservacije i utiske. Samo napred.

Btw, moj trenutni i najverovatnije i definitivni favorit numera iz The Bing Bang Bar-a su :

Štono bi rekli : " 'ebo te lebarnik koje peglanje. " :punk: