Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Нажалост филмове у којима игра Хју Грант никада нисам волео.

Некако ми је увек био................!

Али ако је музика у питању онда ОК.

Више волим Комедије!

Наравно о укусима не треба расправљати!

На пример мој омиљени филм је:

Postavljena slika

И скоро сви филмови браће Вајанс!

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E pa ima dosta na mom spisku... :blackeye: Juce sam upravo odgledao novi Film AVATAR...post-1-126285604381_thumb.jpgTopla preporuka za ljubitelje Sci-Fi :angry7:

Колега да се и Ја похвалим, гледао сам га у Таквуду 350 динара карта ;) али зато пројекција је у 3Д и наравно наочаре које се враћају на крају представе! Сигурни Вивер, она и Елијени нон-стоп кроз филмове.Плава боја, моја омиљена!!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaci dobar Avatar? :blackeye:

Ovo je jedan od mojih omiljenih sci-fi iako ih ima mnogo na listi, stavljam ga jer je nekako zanemaren:Postavljena slika

I ko sto kolega kameN_Hladan kaze koristim svaku priliku da se nasmejem nekoj komediji, jos ako je sa crncima i smesnim cigarama u kombinaciji jos bolje :angry7:

I nemojte mislti da sam povrsan na osnovu mog izbora, samo volim da se nasmejem dobro ;) ;) Postavljena slika ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

iz postovanja prema ljubiteljima avatara o ovom filmu necu reci nista, ali ako vec volite animirane filmove mnogo je bolji Planeta 51sto se tice muzike iz filmova moji omiljeni su: americki grafiti (da covek ne poveruje da je to lukasov film...sta coveku bi kasnije, ne znam) apokalipsa, kum,ponocni kauboj, mediteraneo, grk zorba i sjajan mjuzikl cikago.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kao nije animiran..... :blackeye:

evo sta kazu (koga zanima) :

http://www.youtube.com/watch?v=Ti_LqksDgZQ

Mislim da ce se mnogi Filmovi tek snimati na ovakav nacin...

E sad moj omiljeni Film iz sci-fi oblasti je definitivno:

The Chronicles of Riddick

post-1-126289261662_thumb.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0296572/

iako ne prelazi 6 poena na imdb...:angry7: .sve je stvar ukusa...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od već spomenutih filmova volim: Kako je propao R'N'R, Maratonce, Apokalipsa danas, Kum I, II; Grk ZorbaDodao bih još Barska mušica i Blues brothers (Original!Bolje da nisu ni snimili onu 2000 varijantu)EDIT: Da ne ispadne da sam zamrznut u davnoj prošlosti dodajem još Iskupljenje u Shawshanku!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od Sci Fi sledeće (ovo mi je omiljeni žanr svakako pa ćete razumeti da je ovo jako mali deo onoga čega se trenutno sećam)Matrix (cela trilogija)EquilibriumAvatar (od skoro naravno, verovatno sam još pod utiscima ali film ubija)Split secondIndependence dayBlade (cela trilogija)Terminator IIThe day after tomorrowDunePitch blackThe cronicles of RiddickUnderworld (cela trilogija)Deep impactThe Lawnmower ManDnevnoy dozorNochnoy dozorSunshineX-men (sve)OstaloLord of the rings (cela trilogija)The fast and the furious (cela trilogija)Banlieue 13Taxi13-th warriorVirtualna stvarnostAmitvil horrorPredatorSnatchPathology300White noiseThe ringXXXI am legendSaw (sve)Batman beginsAngel heartHellraiser (sve)The 51-st stateGood Vill HuntingStargateLeon, the professionalAVP I i IIThe Bourne identity The Bourne supremacyThe Bourne ultimatumUsual suspectsReservoir dogsMa ovo nije ni deseti deo filmova koje volim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni je najcudnije da na listi nisu dva ponajbolja filma tog zanra: alien i blej raner, oba od velikog majstora ridli skota :buehehe: mislim, snimiti takva dva filma u roku od tri godine...malo je kome to poslo za rukominace su mi braca skot medju omiljenim kad je u pitanju americka filmska zabava

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da citiram samog sebe :)

Od Sci Fi sledeće (ovo mi je omiljeni žanr svakako pa ćete razumeti da je ovo jako mali deo onoga čega se trenutno sećam)

Ovo su filmovi koje sam gledao u prošlih možda dva meseca pa sam ih se setio pre nego nekih klasika (kao što su Alien, Star wars, The thing, Planet of apes itd. :) )

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...