Jump to content

Ponešto o cevnoj tehnologiji od P18


Daudio

Preporučeni Komentari

Драги форумаши,како сам овде "испрозиван" више пута од стране разне господе :character13: одлучио сам се да покренем мало едуковање из цевне технологије.Нећу да се правим паметан и да будем конкурентан некоме,али обзиром да се доста вас жалило да не може да дође до ваљане литературеето одлучио сам се да на свој начин обрадим неке теме и основе за рад са сијаличкама.Моје писаније моћи ћете да читате у мом блогу на овом форуму.http://www.diyaudio.rs/blog/4/entry-1-понешто-о-цевној-технологији/Како је ово ипак мало озбиљнији посао,молим за мало стрпљења и разумевања.Све коментаре везане за писаније молим оставите овде,како тема у блогу не би изгубила смисао.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 26
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Грешком поставих 2 пута исту тему :character13: ако је могуће модераторима, молим да се постови пребаце у тему где сам отворио гласање а вишак обрише

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozdravljam temu. Ja sa cevnom nisam na ti i ne volim pojacavace gde cujem korake u zvucnicima ali cu rado ispratiti svaku novost iz koje se moze nesto nauciti. dobro bi bilo kada bi i ostali izneli svoja znanja u svojoj temi da mozemo da sagledamo informacije iz vise uglova. A ko zna mozda iz svega ovoga izadje na kraju knjiga vise autora.

--------------------------------------

Пребачено овде!

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Грешком поставих 2 пута исту тему :character13:

ако је могуће модераторима, молим да се постови пребаце у тему где сам отворио гласање а вишак обрише

Не секирај се колега!

Едитован наслов теме у латинично писмо, разлог је јасан!

Само напред колега!

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Као што рекох, мало стрпљења.Обзиром да су ми ово први кораци у писању блога дошло је до малих техничких проблема,које ће надам се Мика решити.Наставак са новим садржајем ускоро.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A hoce li biti malo i neki istorijat, koreni ili tako nesto?Mozda ne bi bilo lose?(recim mene bi interesovalo, a verujem i druge ljude...)cheers

Хоће кад нам блогови буду рецимо 100мб,Овако незнам ни да ли ће у ових 10 мб да стане и прорачун радне тачке :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Након објашњавања о неким основним принципима рада диоде о триоде а који су битни за разумевање рада цевних појачавача,кренуо бих са презентацијом мало преко реда.Хоћу да идем конкретно на опис појачавача напона и појачавача снаге,јер то нам је ипак веома битно.Након тога бих се вратио на опис тетроде и пентоде,јер су оне секундарне у објашњењу рада појачавачких степена.Има ли неко нешто против,односнo јесте ли за овај предлог или имате неку сугестију?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...