Jump to content

Dacho


Dacho

Preporučeni Komentari

Lijepo je čitati kako uživate na 2 kotača....i hvata me nostalgija:(

Polovicom 90-tih sam si nabavio moj dječački san ovakvog Gpz 1100 unitrak kojeg sam vozio oko 2 godine...

Onda mi je to bilo Ok, udoban za duža putovanja, dosta jak 122 ks, ali neokretan i težak...

kawasaki-gpz-1100-13.jpg

kawasaki-gpz-1100-07.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....dok nisam probao ovakvu igračku sa kojom sam bio tada oduševljen. Prava mjera za mene, bio je skoro novi kada sam ga uzeo,....i uživao godinama,....sve do jedne saobraćajke u kojoj mi je neki deda presjekao put taman i pretjecanju i ode moja crna ptica u totalnu štetu!!!:(

Na žalost ima vec 10 god kako ne jašem ništa...

Kawasaki-ZZR-600-2002.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Dacho said:

....dok nisam probao ovakvu igračku sa kojom sam bio tada oduševljen. Prava mjera za mene, bio je skoro novi kada sam ga uzeo,....i uživao godinama,....sve do jedne saobraćajke u kojoj mi je neki deda presjekao put taman i pretjecanju i ode moja crna ptica u totalnu štetu!!!:(

Na žalost ima vec 10 god kako ne jašem ništa...

Kawasaki-ZZR-600-2002.jpg

Ma hebes pticu, važna je glava .. iako, to je bio moj san posle Top Guna :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

24 minutes ago, ninja said:

Ma hebes pticu, važna je glava .. iako, to je bio moj san posle Top Guna :)

Mislis na onog crnog GPZ 900R NINJA koji se pojavljuje u filmu, to je onakav kao na slici par postova prije. Ovaj tu gore sa kojeg sam blebnuo je ZZR 600.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Dacho said:

Ovo mi je bio jedan od prvih vecih motora sto sam vozio i dugo imao uz druge motore. Bio mi je posebno drag i vrlo lijepo se dao voziti.

Bio je isti ovakav Z 400

5c5a5e3272a4cb4989aafc90caf43b88_orig.jpg

Dačo ! ja sam iz VG . to je selo između Zagreba i Siska ? :) Ova fotografija me podsjetila na moj prvi kupljeni "ozbiljan " motor kotač tj "Kawasaki" Z 650  C 4 E . Pamtim to ko i  djecu . To je bio polu čoper , na tragu ove fotografije u smislu zadnjeg blatobrana , štop svjetla i naravno i sica ( tu negde ) i rezervara , bil je viši i veći . I bila je mišje siva metalik boja sa dodatkom zlatnih boja ? kao linije . Al ispričavam se , malo sam se zanio . ko i onda ? :) dosta sem rekel ? :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Dacho said:

Jok, ja sam ti "rođeni" sisčanin tek od 2009...:D

a onda se vise nisam druzio sa motoristickim bandama...:D;)

Nisu to niakve "bande" neg dečki kaj su se navrnuli u selo kad su putovali iz metropole u " SISAK " :( itd . Al , ak veliš da si friški Siščan , il motorista ima Vas dosta i to mi je drago obzirim da sam svojevremeno dosta vremena provel u Tviojem gradu kaj poslovno kaj se družeći sa normalnim osobama !. Al da ne bi zamarali priču moremo na PM .Iak sve je ok sam smo ljudi , neko vole motore , neki audio opremu , a bedaki obodvoje . ? i sad :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 hours ago, Dacho said:

Lijepo je čitati kako uživate na 2 kotača....i hvata me nostalgija:(

Polovicom 90-tih sam si nabavio moj dječački san ovakvog Gpz 1100 unitrak kojeg sam vozio oko 2 godine...

Onda mi je to bilo Ok, udoban za duža putovanja, dosta jak 122 ks, ali neokretan i težak...

kawasaki-gpz-1100-13.jpg

kawasaki-gpz-1100-07.jpg

Sory ? sem se sertil  u to vreme smo ga ko BMW zvali krava ? :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...