Jump to content
sir Oliver

Milina nekoristenja Ignore liste , tzv. Nadgornjavanje

Recommended Posts

Kome treba viski/koverta/molba da se uputi kako bi pobrisao/prebacio sve ove postove ukljucujuci i ovaj moj? :) 

Batalite prepucavanja vec dodajte na spisak sta donosite od opreme... :)

Ako se nastavi ovako prepucavanje a pogotovo ako ga bude i na skupu mnogi ce se smoriti i vrlo verovatno da sledeci put nece ni doci na skup... 

2 hours ago, sir Oliver said:

2 hours ago, skrstic said:

A zvučnici?

Zvučnici nisu švajsovani. 

Mislim da većina nema ništa protiv.

21 minutes ago, pakonja said:

Ako se nastavi ovako prepucavanje a pogotovo ako ga bude i na skupu mnogi ce se smoriti i vrlo verovatno da sledeci put nece ni doci na skup... 

Ja se i sad razmišljam. Koj će mi ... 

Ja ne bih da odgovaram na nebulozne stavove i jos gore kriterijume. Kome je jasno, jasno je.

Ko misli da znanje moze da se izgugla ,da je diy kada SAM odneses MAJSTORU, ili ga davis da ti nesto radi, alal vera.

No sve je to u sustini zabava, pa necu raspravljati na tu temu, nije fer, prema zabavi...

@Zflazar Ne necu vise raditi po semama koje su manje ili vise popularne. Dosta je bilo. Taj vid zabave je prosao. Iako su komponente na nebrojeno nacina uvezane, uvek postoji nesto interesantno i drugacije. Ali to laici ne razumeju, a pocetnicima mogu da pomognem savetom, da ih isti taj internet ne laze i ne prica im bajke, istina sve obazrivijim nacinom, vole ljudi da se zaljube, posto se bilo kakva vrsta znanja u Srbiji, trenutno izvrgava ruganju i podsmehu. A sukob sa predrasudama gotovo redovan.

P.S

Zato se i ne prijavljujem na feste i sajmove, nemam kompatibilan proizvod, kakav prilici okupljanju. :) 

44 minutes ago, Zflazar said:

@beli štiti svoj esnaf

Beli je govorio o tome da je hajka na nekog(bilo kog) člana foruma, po njegovom skromnom mišljenju, izlazi van granica dobrog ukusa. On ne štiti svoj esnaf(šta god da to značilo), već je, opet po svom skromnom mišljenju, kompetetniju da na pravi način valorizuje pisanje člana na kojeg je vršena hajka od onih učesnika koji su bili akteri te hajke.

Ostalo što je napisano je samo stvar subjektivnog doživljaja, koje se pokušava predstaviti kao opštevažeće mišljenje na forumu. 

Ako se dobro sećam, bilo je tu i članova koji bili hiperproduktivni i ostavili gomilu radova za sobom, pa su i pored toga bili doživljavani na sličan način.

A što se tiče zbunjivanja samograditelja, može se videti npr. iz teme ''3w clasic sa Vifa zvucnicima'',  gde posle mesec dana ''razvoja'' čovek napravi skretnicu u kojoj je rez sa donje strane na srednjetonskom zvučniku, viši od reza sa gornje strane. Poneki konstruktivan i stručan komentar se izgubio u moru gluposti, koje neko ko nije stručan nije u stanju da razlikuje. Rezultat svega toga je i pomenuti apsurd u skretnici. A od ''korisnih članova praktičara'' i njihovih zaštitnika na sve to se čuo samo ... MUK. Toliko o brizi za početnike.

Da, skoro pa notch filter na srenjetoncu, ali je proslo siroko prihvacen kriterijum slusanja, pa se ne treba mesati... :) 

Mozda treba otvoriti temu, "kako zabrljati skupe komponente"...

Aj budite malo tolerantni, pa oni koji ne zele da ucestvuju na FAK da zaobidju ovu temu. Svoja 'znanja' mogu da lece na tako mnogo drugih nacina.

Pustite ljude na miru i neka ovo uspe u bilo kom obliku.

Sent from my LG-E460 using Tapatalk

1 hour ago, Beli said:

... MUK. Toliko o brizi za početnike.

upravo tako.

Ima tu podosta stvari oko kojih se slažemo.

Jedino se ne slažemo oko toga da kvalitet saveta nije proporcionalan nerazumevanju istog od strane onog ko je savetovan :)

Da li je pitanje za "korisne članove praktičare" koji su bili u Terme Sisevcima ili je onako čisto teoretsko dostojno Marvina?