Jump to content

Harbeth C7ES-3, Magnum MP150/MF125, Dayens i ostale fifi trice


crni.

Preporučeni Komentari

dakle, šta reći o uređaju s kojim je stigla i kutija kolača?

šta reći o takvom prodavcu?

čovek je prvi i jedini vlasnik, gram kupljen u americi, veliki audiofil, preko 3000 ploča, vidljivi tragovi korišćenja, ali radi kao sat...glava at 95e, nova

sa ovom glavom nadmašio regu 2...šta će biti sa nekom boljom, mogu samo da naslutim

voleo sam regu, sjajan gramofon, ali ovo je razlika u klasi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

59 minutes ago, Mikorist said:

Izgleda da se dosta njih zarazilo da kupi ponovo gramofon. I to baš sad kad su poskupele ploče. Ako :smesna:

poskupele su kod manijaka sa KP...u vulkanu ploče na 50%...mesec dana akcija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 48 minuta, crni. reče

...glava at 95e, nova

sa ovom glavom nadmašio regu 2...šta će biti sa nekom boljom, mogu samo da naslutim

voleo sam regu, sjajan gramofon, ali ovo je razlika u klasi

 

1.) shell nije originalni-kakav bi trebao biti,vidi po internetu-proveri sa odgovarajucim protraktorom podesenost(i) "0" tacaka

2.) zasad slusas razliku izmedju kompletnih gramofona Ortofon 2MBlue+Rega/RB250 vs Technics 1400+AT95E,kad uradis adekvatne rosade (da jos mozes) da na technics stavis 2M Blue,a na Rega 2+/RB250 ovu AT95E,onda ces moci reci koji/sta je bolje,bez zle namere,naravno za tebe..dosta su velike razlike u startu na relaciji 2MBlue vs AT95E u nacinu prezentacije,iako su cenovne razlike znacajne medju njima,i prednost bi trebala biti na strani 2M Blue,ovo uopste nije sigurno,ko kako dozivljava te razlicite "sonicne pecate"..Rega rucke (RB250/300) nisu uopste idealan partner za 2M seriju,traze za optimum lagane rucke ako se zagledavamo pitanja rezonantnih frekvencija na relaciji rucka-zvucnica,iako izgleda da su fizicki krojene jedno za drugo...

naravno,u zdravlju trosio novopridoslu skalameriju :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u americi se prodavao bez shella, bar tamo gde je kupljen...mogao si da biraš crni plastični ili magnezijumski...ovaj je magnezijumski...ručica ima gumicu damper za vibracije

fali plastika za stop dugme...video sam na netu da ima da se kupi pa ću to zameniti

ručica za čišćenje poklon...cena 250

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 17 minuta, crni. reče

u americi se prodavao bez shella, bar tamo gde je kupljen...mogao si da biraš crni plastični ili magnezijumski...ovaj je magnezijumski...ručica ima gumicu damper za vibracije

fali plastika za stop dugme...video sam na netu da ima da se kupi pa ću to zameniti

ručica za čišćenje poklon...cena 250

takvijeh gumica ces naci u modelarskoj radnji,kolko oces,ili u ponudi od Würth-a,mrzi me da sidjem sad u radionicu da uslikam "koferce" sto se kod nas koristi sa "ponudom" istih (precnici,debljine po izboru)..msm,firnajs sam propisao za odgovarajucu gumicu sto je pukla onomad na Kuzma Stogi S..hard core fanatici navlace temoskupljajuci buzir preko cele rucke....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, paja959 said:

takvijeh gumica ces naci u modelarskoj radnji,kolko oces,ili u ponudi od Würth-a,mrzi me da sidjem sad u radionicu da uslikam "koferce" sto se kod nas koristi sa "ponudom" istih (precnici,debljine po izboru)..msm,firnajs sam propisao za odgovarajucu gumicu sto je pukla onomad na Kuzma Stogi S..hard core fanatici navlace temoskupljajuci buzir preko cele rucke....

rekoh ja, čovek gramofondžija...hard core, naravno, kao ti, doktor, woland...ima vas :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Aoxomoxoa said:

Dobra cena za gramofon.Uvek mozes da ga poboljsas zamenom rucice( sa SME 3009II bio bi prava bombona).

Uzivaj:beach:

Sada smo braca po gramofonu...

 

...a i po zvučnicima, koliko se sećam :) 

još si na 2m blue?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...