Jump to content

Svi vi što maštate o sreći...


Woland

Preporučeni Komentari

  • 1 month later...

mislim da je ta membrana ustvari liskun?

od toga ti najvise zavisi kako ce da sviri :)

pokusaj da napravis sam neke od velikih komada liskuna za termicku izolaciju trandzi?

rupu u sredini nikako ne busiti silom ili necim slicnim. tanka burgijica sa velikim brojem obrtaja, isto vazi i za secenje kruga. Ne makazice i sl. nego izbusiti ostrom burgijicom okolo po krugu malo vise, pa onda finom smirglom doterati oblik rucno. Tako nece nista krenuti da puca kada tu budu delovale vibracije sa ploce. :)

Na glas razmisljm mozda je to nesto sasvim drugacije...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa onda jos boljse :)

Niste bas morali onu malu maticu onako canglama da zavrcete. Oguliste je totalno. Bolje da je utroseno 15min da se isturpija kljucic... Ali dobro...

Jedared videh u BG kutijicu sa tim malim kljucicima za 2K din, davno bese, i ne kupuh - greska. :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mooao si da pitas za kljuceve, da ne rnjas po spravi. :D 

Liskuncic ako treba moze da se busi i laserom. Mada je dzabe ako je po navedenim cenama.

Za natpis nemam dobar savet, ja bih probao sa nekom smirglom preko 2000 da gricnem lak, a da ne ostetim pisanije, pa lak preko toga. Ili bih prosto prelio vodenim lakom preko svega, da bude sjajno.

Moguca je i fletbed stampa, ali moze i najkomplikovanija varijanta, da se odradi priprema u fotosopu, i napravi  nalepnica.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@vladd jbg.. gotovo je sada, a raspitivah se kod servisera u USA (kooperativan mailom) za kompletan reproducer i delove - kaže da se ovaj moj nije pokazao dobrim, kao nosač igle je kritičan..

a raspitah se - može sitoštampa.. inače šelak je u pitanju a natpis je preko šelaka, ne znam kako je nanošen natpis.. lak će biti poliuretanski, polusjaj - dovoljno..

šta je fletbed štampa?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...