Jump to content
Stradi

Potrebni kondovi

Recommended Posts

Kupio bih dva kvalitetna  elektrolia od 330uf 400 ili 450v snap sistem kacenja i da je velika konzerva serina 35mm x visina 50mm. 

Ako neko ima Philips 330uf 385v onda moze i jedan.

Kontakt ovde na PP

Hvala

http://www.kupujemprodajem.com/330uF-400V-Philips-47346856-oglas.htm?filter_id=52188535

Rade iz Zajecara mi je proveren prodavac i sada vec covek od poverenja i za pouzdanu diskusiju.

P.S. malkice fali do trazenih dimenzija.

ima kod cika-Brke.

ovih dana kad Sasha bude dolazio, dodjite zajedno.

zaboravi onomad da ti ih dam.

:BeerMugCheers:

On 2017-7-3 at 1:18 PM, ab-Co-axial said:

http://www.kupujemprodajem.com/330uF-400V-Philips-47346856-oglas.htm?filter_id=52188535

Rade iz Zajecara mi je proveren prodavac i sada vec covek od poverenja i za pouzdanu diskusiju.

P.S. malkice fali do trazenih dimenzija.

Evo ovde se vidi koliko je proveren.

čovek traži samo materijal a ne i ruke ili se varam?

BTW, jesi nabavio kondove?

P.S. da nema takvih ružnih devojaka, kako bi znali koje su lepe? :) 

Ma nisam ni mislio naruje, ali ako se one uzmu u obzir ko zna kako nabavlja materijal :D

Bitno je da sve devojke isteramo na videlo da bi moglo da se probere kvalitetno :D

18 hours ago, Beli_Ninja said:

Evo ovde se vidi koliko je proveren.

Ha, haha... kada sam postovo to rece mi upravo on da ste ga nacrneli ovde, nisam ispratio pricu ali sam prilicno siguran sada da ni kolega Parabolis nije bio bas iskren ovde i da nema dobar deo zasluge za takav ishod.

Onako prikazano, istina - horor.

1 hour ago, ab-Co-axial said:

Ha, haha... kada sam postovo to rece mi upravo on da ste ga nacrneli ovde, nisam ispratio pricu ali sam prilicno siguran sada da ni kolega Parabolis nije bio bas iskren ovde i da nema dobar deo zasluge za takav ishod.

Onako prikazano, istina - horor.

Ako je bar nešto od uslikanog njegova zasluga, nije mu bila potrebna ničija pomoć da nabaci crnilo na svoj obraz, ocrnio se on i sam sasvim dovoljno.

Uzgred, ako je ono prikazano na slikama njegovih ruku delo, trebalo bi ga i krivično goniti zbog izazivanje opšte opasnosti sa najtežim mogućim posledicama. Sumnjam da bi ti bilo isto tako smešno da je neko tvoj  došao u dodir sa tim uređajem.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.