Jump to content

OMRON G5R-2282C-PA


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Da li mora bas Omron, moze neki drugi proizvodjac? 

To bi tebalo da je standardsni rele 24V sa dva para kontakta.

Uslikaj i sa donje strane ako ti nije problem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ide poštar sve ok, ali tamo nema nikoga kome ja mogu da objasnim šta je to, niti se sećam napamet u kojoj je kutiji i gde, niti taj neko ume da ga odlemi sa PCB-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Gosha ne znam da li mora Omron ili moze i neki drugi, ne razumem se bas najbolje u to :) Imam problem sa pojacalom da desni kanal ne radi dobro ukljucuje se i iskljucuje stalno, i cuje se kao ukljucivanje i iskljucivanje releja kada se gubi zvuk na desnom kanalu. Otvorio sam pojacalo i utvrdio da taj zvuk dolazi iz ovog releja. I jedino sto bih ja mogao da uradim jeste da prelemim drugi relej. E sad mozda je i nesto drugo u pitanju, ali za to vec bih morao da nadjem nekog majstora, samo da ne bude skuplja popravka od pojacala :). Vidim da si ti iz Nisa, pa da li mozda znas nekog majstora kog bi mi preporucio?

@Alex ako ti ne treba taj relej i ako bi ga prodao nije mi problem da sacekam do kraja meseca :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Mihajlovic'89 said:

@Gosha ne znam da li mora Omron ili moze i neki drugi, ne razumem se bas najbolje u to :) Imam problem sa pojacalom da desni kanal ne radi dobro ukljucuje se i iskljucuje stalno, i cuje se kao ukljucivanje i iskljucivanje releja kada se gubi zvuk na desnom kanalu. Otvorio sam pojacalo i utvrdio da taj zvuk dolazi iz ovog releja. I jedino sto bih ja mogao da uradim jeste da prelemim drugi relej. E sad mozda je i nesto drugo u pitanju, ali za to vec bih morao da nadjem nekog majstora, samo da ne bude skuplja popravka od pojacala :). Vidim da si ti iz Nisa, pa da li mozda znas nekog majstora kog bi mi preporucio?

Po tome kako si opisao ne bi trebalo da je do relea.

Javi se na PP da se dogovorimo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...