Welcome to diyAudio.rs

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Alex

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X

223 posts in this topic

Ja sam sve to obisao / uz pomoc Google eartha / al stvarno, ne zjbvm se, i meni padala ista ideja na pamet, pa sam gledao staze i puteve, kako do kamo stici doci uteci. Terenac nemam, pa zato gledao koliko je to prohodno i da li se uopste moze kolima do, recimo Bora preko Kucaja, ali preko alternativnih puteva i kroz sumu.. kontam leti mozda i moze, kada su putevi suvi...

Isao sam za Golubac i preko Homolja, ima 3-4 godine, na Dunav na pecanje naravno, i ortaku i meni padne na um da izaberemo "shortest" put na iGo navigaciji. Nakon 6 sati, 20 brda i 10 neasfaltiranih puteva stigli smo pravo u Golubac, ali, koja je to zabit, zaista jedno ogromno prostranstvo pod sumom, predeli koji oduzimaju dah.. jednostavno Srbija u punom dahu :)

A kao sto vec rekoh ranije, oko Sisevca je i Resavska pecina, 3 manastira u krugu od 10km, zaista vredi uzeti i odmor od nekoliko dana pre, obici sve i zaokruziti ga jednim, ovako, lepim druzenjem :)

Vredi zaista, za prohodnost ne brini imaš i makadam puteve i karte, kontaktiraj KAUP RESAVICA grupu preko Face B. oni ti mogu pomoći oko svega a sa KAUP-om Beograd redovno organizuju pešačko penjačke ture. Dolaze busom i onda obiđu zadatu rutu pešice. Imaš na you tube snimke.

Bicikl, motor ili terenac sve opcije su moguće. Zimi ti nebih savetovao ni blizu da priđeš.

Najbolje slike sa trase su kačili biciklisti i mororisti na svojim forumima. Samo se čuvajte zmija oko Lazarevog kanjona- najveće stanište takođe u Evropi. Duboke čizme pod must have.

P.S. Ko se namerači na obilazak, nije zgoreg da se preko lokalaca ili Vojske Srbije raspita kada su neki tereni i putevi zatvoreni zbog vežbi gađanja na Pasuljanskim Livadam.

On 19.6.2017. at 9:27 PM, Stradi said:
  1. ZM            
  2. Alex            
  3. skrstic     
  4. InSides        
  5. zflazar      
  6. Shonne     
  7. Oliver Sir   
  8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
  9. Vix
  10. Gosha
  11. Woland
  12. Stradi (ali moj dolazak zavisi od skrstica)

13. Krokodil, i dovodim jos dva svajsera koji jos uvek nisu na forumu

1. ZM            
  2. Alex            
  3. skrstic     
  4. InSides        
  5. zflazar      
  6. Shonne     
  7. Oliver Sir   
  8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
  9. Vix
  10. Gosha
  11. Woland
  12. Stradi (ali moj dolazak zavisi od skrstica)
  13.  Krokodil, i dovodim jos dva svajsera koji jos uvek nisu na forumu
  14. dlalkovic

Verujem da ce se jos ljudi prijaviti kada termin bude blizu...

Zabrađen u Zeppelin majici. Užas.

Sad nemo' se briješ isto, ali promeni majcu. Nprmer Pink Floyd, još bolje Gunsnrozez, ako nemaš ti' pošaljem :P

A dole pločice, užas. Tepik da se nosi, neki, ovamo!

kad je uplata štatijaznam?

Nzm sad to oko uplate, ajde da vidim kad se sa ženom Lelom vidim, zadnja nedelja jula sam na odmoru pa idem do Sisevca s štapovima il bez, te ću sve utanačiti, treba li uplata unapred i šta kako koliko.

Ne mogu da verujem. Danas nosim iste pantalone i patike, samo mi majica druga. Ali opet bela. :)