Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

12 minutes ago, InSides said:

Жао ми је. Чак сам био спремио кола, завршио сервис, купио зелену карту... :( Супруга иде на службени пут а ја чувам дете.

Dodji sa detetom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pošto Skrsic ne ide ja imam jedno slobodno mesto u kolima, dakle iz Bgda do Sisevca i nazad. Wifey i ja krećemo oko 7 i 30 iz Beograda i svraćamo prvo u manastir Ravanicu i Resavsku pećinu... U Sisevcu smo oko 13h. Ako nekome odgovara, ajd sa nama...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 9/28/2017 at 8:08 PM, Alex said:

Samo da napomenem, ako ima neko onaj kotur što izgleda kao za creva za polevanje a na njega namotan produžni gajtan - da ponese. Ja nosam produžni 5-polni kratki

Još jedared dakle, redosled je po važnosti:

Produžni gajtan strujni

Interkonekti

Strujni kablovi

Zvučnjački

MIŠ crkao mi preksinoć miš od laptopa neka ponese ko ima bilo kakvog, ću mu vratim u nedelju.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

davaj neke korektne a sto vece zvucnjake

 

Cabassice otpadaju , nesam imao vremena da otvaram vecu rupu na KEF Chorale kutejama ........ a ispostavilo se da su Cabassice povelike za postojecu rupicu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poludeo interfejs foruma, Mika se igra nesto?

 

Nista, jedino da poranim ranim jutrom i svratim u PN u arhivu po Vifa transmisije.....?

Dlalkovic mi mislim spomenu da ce doneti Tannoy T115

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od zvucnika ce biti tu i Infinity Kappa 8.2... Mislim da su dovoljno veliki...  :) Ali u svakom slucaju sto vise ih ima to bolje kako bi mogli da miksamo i isprobavamo razne kombinacije...

Inace, pored BatoMM ponecu jedan ruter sa WiFi tako da moze da se nakaci onaj mrezni plejer i jos nesto ako treba, takodje donosim i par LAN kabla i tri strujna kabla.  Drugar pored sprava koje sam napisao donosi kotur strujnog kabla (sa 4 prikljucna mesta), nesto osnovnog alata (za svaki slucaj da se nadje) i jos poneke kablove (interkonekte, strujne...).

Valjda nece nista zafaliti... 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, pakonja said:

ponecu jedan ruter sa WiFi tako da moze da se nakaci onaj mrezni plejer i jos nesto ako treba, takodje donosim i par LAN kabla i tri strujna kabla

super, Marantz nema wifi samo Lan.. evo aplikacija> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dmholdings.MarantzHiFiRemote&hl=sr

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...