Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

Pozdrav iz Autibusa, jos se putuje kuci. Sta da kazem, prelepo! Okacicu i ja neke slike sutra, ovo samo pozdrav na brzinu.

Inace, niko ne spomenu gosp. Stojanovicev lampas- najruznije najlepse svirajuce pojacalo na isto ruznim lepo svirajucim Philips pra-fullrangerima. Ima neke magije u toj kombinaciji...

IMAG1937.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mda
 
Old Vifa trosistemci iz Kekende = definitivne zvezde festivala
nadrasle i svoju velicinu a kamoli ulozenu vrednost
Infinity - odradile posteno ulogu najvecih kuteja za popunu prostora , smatram da predstavljaju strahoviti potencijal , kada bi se neko debelo pozabavio skretnicom
primer kako fabrika evidentno straobalno investira u jedinice , al' imzenjeri ...... ne da ne znaju da naprave skretnicu , niti da su gluvi ...... nego jednostavno imaju pogresnu ideju sta bi to zvuk trebao biti
no hard feelings - moja licna  impresija
 
mali Boenicke - jbga , posto sam prethodnu noc sastavio dva sata spavanja , evidentno sam dremao na stolici kad su oni svirali
ostatak sprava ne bih mogao komentarisati , paznja mi je definitivno bila na humanoj strani
Kazu ono, kad zadremas uz neke zvuje, oni su vrh, i to.. Mislim takho prichu sad sta ti ja znamm.. [emoji14]

Sent from my SM-G350 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Zen Mod said:

Old Vifa trosistemci iz Kekende = definitivne zvezde festivala

nadrasle i svoju velicinu a kamoli ulozenu vrednost

Cestitke za Vife :good:

Dopada mi se filozofija poslednje izvedbe skretnica, sa nekim komponentama slicno necemu sto planiram za sebe (uskoro cu pisati), pa me je interesovalo bas kako ce se pokazati u Sisevcu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, shonne said:

 

onda sam to slusao. jeste mocna kontrola, ostavilo je to razne masne A klase iza sebe (luxman poslednje generacije, d'agostino itd). pritom je sema jedno od opstih mesta svajseraja vec 30 godina, naravno uz dodatke konstruktora.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja bih želeo da iskažem zadovoljstvo što je FAK organizovan i odražan. Hvala svima koji su došli a pogotovo društvu sa severa. Videli smo da može da se nađe lepo mesto i na jugu. I naravno zahvalnost Alexu koji je sve organizovao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tako je Sire, vidis da je sve ispalo kako treba. Uzivali ste, sto je najbitnije. :)

Nesto razmisljam, da li Sisevac moze da bude mesto tradicionalnog okupljanja, koliko vidim ima sve sto je potrebno a i pozitivno je delovao na ucesnike. Provod zagarantovan :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zdravo svima,
vidim da ste se lepo zabavili. :)

Iskreno mi je zao shto nisam mogao da stignem, ali familijarne stvari se malo iskomplikovale. Subotom ujutro sam chak i razmishljao o onome shto je @sir Oliver rekao i umalo sam krenuo sa detetom, dok nisam shvatio da ne mogu van zemlje bez oba roditelja. :(

Najvishe mi zao shto nisam upoznao ljude, ali neka druga prilika.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, shonne said:

Tako je Sire, vidis da je sve ispalo kako treba. Uzivali ste, sto je najbitnije. :)

Nesto razmisljam, da li Sisevac moze da bude mesto tradicionalnog okupljanja, koliko vidim ima sve sto je potrebno a i pozitivno je delovao na ucesnike. Provod zagarantovan :)

Dobar predlog. Mesto i smeštaj odlični, priroda divna, ima i onaj 350 metara udaljen hotel sa možda boljom salom za slušanje pa može smeštaj dela ekipe u njemu,... Lokacija je na (skoro) pola puta svima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...