Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

Dakle, konačno stanje je ovakvo:

1. ZM 1 ležaj
2. Alex - spavam u PN
3. skrstic 1 ležaj
4. InSides 1 ležaj
5. zflazar 1 ležaj
6. Shonne 1 ležaj - ali dolazi samo u nedelju, rezerva
7. 2a3 /sa kolegom Djuricom / 2 lezaja
8. Vix 1 ležaj
9. Gosha 4 ležaja (dolazi sa porodicom) apartman
10. Woland 1 ležaj
11. Krokodil, 1 ležaj - ali ne dolazi, rezerva
12. dlalkovic - dolazi samo u subotu
13. Doktor 1 ležaj
14. kan042 1 ležaj
15. Pchelac 2 ležaja (francuski), dvokrevetna soba
16. Dacho + lepša polovina 2 ležaja (francuski), dvokrevetna soba
17. EBE 1 ležaj - sam u sobi (čovek izrazio želju i plaća uredno)
18. Elvis 1 ležaj
19. Pakonja 2 ležaja 

Rezervisane su sledeće sobe:

103 - soba sa bračnim krevetom - za 1 bracni par, 4.000 din (Pchelac)
104 - soba sa bračnim krevetom - za 1 bracni par, 4.000 din (Dacho)
107 - soba sa dve prostorije (bračni u jednoj i dva odvojena u drugoj) - za porodicu, dvoje odraslih i dvoje dece, 5.000 din (Gosha)
108 - dva bračna kreveta u istoj prostoriji - za 4 clana, 8.000 din
109 - za jednu osobu - 3.000 din (Ebe)
105, 106, 111 - apartmani (spavaća soba sa bračnim krevetom i dnevni boravak sa velikim kaučem, ukupno 4 ležaja po apartmanu) - za 11 clanova - 22.000 din

Ukupno 24 osobe

Ukupno 46.000 din

Uplaćeno 24.000 din

Doplate:

1. 2a3 /sa kolegom Djuricom / 4000 din
2. Gosha 3000 din
3. Pchelac 2000 din
4. Dacho 4000 din
5. EBE 3000 din
6. Elvis 2000 din
7. Pakonja 4000 din

Total doplate: 22.000 din

Krokodil uplatio 2000 ali ne dolazi, nije mi se javio na pp hoće li refundaciju ili će neko umesto njega, generalno može neko da uplati njemu i da mi potvrde obojica i to je to, ili jednostavno meni, ja ću njemu kada se javi...

Za Shonneta takođe, možda ja to završim sa njim pa da imam prenoćište, a može i neko njemu direkt da uplati takođe, ili meni, pa ću ja njemu...

Ovo su sve rezervacije koje važe najdalje do 24. septembra - to je zadnji datum do koga može da se otkaže, a ne bi bilo loše do tada i da uplatite meni kako bi smo imali sigurnost. Ako neko otkaže nakon tog datuma i ne pojavi se, a ima rezervaciju, moraću ja da platim umesto njega, što mislim da nije ok... Zato ne bi bilo loše do 24-og da prikupimo sve uplate.
Za kolegu Dacha je malo nezgodno, pa ajde neka bude da donese novac direkt (da se ne majemo sa paypalom i glupim provizijama koje nisu naivne...). 4E je samo prebacivanje PP - kartica + 2.5% neka opet provizija, plus konverzija u dinare po nekom nerealnom kursu...


Moj račun, ponovo:

Aleksandar Milićević
Banka Intesa
160-1100100119607-38
MOLIM VAS navedite na uplatnici, elektronskoj, običnoj, bilokakvoj, IME UPLATIOCA barem, da ne bude posle.. ono... i to. Plus se naravno upišite ovde nakon izvršene uplate.

 

Uh jbt smara ova "papirologija"..... :pinch: Dok se dogovorih sa menadžerkom Lelom ko kako gde šta 30 mailova razmenili.... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 9/18/2017 at 0:24 PM, kan042 said:

Ako ima neko dobru volju i za mene, i ja bih trebao prevoz od Bg do Sisevca. Definitvno dolazim osim ako se ne snađem za prevoz ili iskrsne nešto nepredviđeno.

ima još jedno mesto u šaragama, možemo i tebe da pokupimo iz BG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Alex said:

Dakle, konačno stanje je ovakvo:

1. ZM 1 ležaj
2. Alex - spavam u PN
3. skrstic 1 ležaj
4. InSides 1 ležaj
5. zflazar 1 ležaj
6. Shonne 1 ležaj - ali dolazi samo u nedelju, rezerva
7. 2a3 /sa kolegom Djuricom / 2 lezaja
8. Vix 1 ležaj
9. Gosha 4 ležaja (dolazi sa porodicom) apartman
10. Woland 1 ležaj
11. Krokodil, 1 ležaj - ali ne dolazi, rezerva
12. dlalkovic - dolazi samo u subotu
13. Doktor 1 ležaj
14. kan042 1 ležaj
15. Pchelac 2 ležaja (francuski), dvokrevetna soba
16. Dacho + lepša polovina 2 ležaja (francuski), dvokrevetna soba
17. EBE 1 ležaj - sam u sobi (čovek izrazio želju i plaća uredno)
18. Elvis 1 ležaj
19. Pakonja 2 ležaja 

Rezervisane su sledeće sobe:

103 - soba sa bračnim krevetom - za 1 bracni par, 4.000 din (Pchelac)
104 - soba sa bračnim krevetom - za 1 bracni par, 4.000 din (Dacho)
107 - soba sa dve prostorije (bračni u jednoj i dva odvojena u drugoj) - za porodicu, dvoje odraslih i dvoje dece, 5.000 din (Gosha)
108 - dva bračna kreveta u istoj prostoriji - za 4 clana, 8.000 din
109 - za jednu osobu - 3.000 din (Ebe)
105, 106, 111 - apartmani (spavaća soba sa bračnim krevetom i dnevni boravak sa velikim kaučem, ukupno 4 ležaja po apartmanu) - za 11 clanova - 22.000 din

Ukupno 24 osobe

Ukupno 46.000 din

Uplaćeno 24.000 din

Doplate:

1. 2a3 /sa kolegom Djuricom / 4000 din
2. Gosha 3000 din
3. Pchelac 2000 din
4. Dacho 4000 din
5. EBE 3000 din
6. Elvis 2000 din
7. Pakonja 4000 din

Total doplate: 22.000 din

Krokodil uplatio 2000 ali ne dolazi, nije mi se javio na pp hoće li refundaciju ili će neko umesto njega, generalno može neko da uplati njemu i da mi potvrde obojica i to je to, ili jednostavno meni, ja ću njemu kada se javi...

Za Shonneta takođe, možda ja to završim sa njim pa da imam prenoćište, a može i neko njemu direkt da uplati takođe, ili meni, pa ću ja njemu...

Ovo su sve rezervacije koje važe najdalje do 24. septembra - to je zadnji datum do koga može da se otkaže, a ne bi bilo loše do tada i da uplatite meni kako bi smo imali sigurnost. Ako neko otkaže nakon tog datuma i ne pojavi se, a ima rezervaciju, moraću ja da platim umesto njega, što mislim da nije ok... Zato ne bi bilo loše do 24-og da prikupimo sve uplate.
Za kolegu Dacha je malo nezgodno, pa ajde neka bude da donese novac direkt (da se ne majemo sa paypalom i glupim provizijama koje nisu naivne...). 4E je samo prebacivanje PP - kartica + 2.5% neka opet provizija, plus konverzija u dinare po nekom nerealnom kursu...


Moj račun, ponovo:

Aleksandar Milićević
Banka Intesa
160-1100100119607-38
MOLIM VAS navedite na uplatnici, elektronskoj, običnoj, bilokakvoj, IME UPLATIOCA barem, da ne bude posle.. ono... i to. Plus se naravno upišite ovde nakon izvršene uplate.

 

Uh jbt smara ova "papirologija"..... :pinch: Dok se dogovorih sa menadžerkom Lelom ko kako gde šta 30 mailova razmenili.... :)

Samo da se "samoquotujem" da izadje i na ovoj strani ovaj bitni notice.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

39 minutes ago, Alex said:

Samo da se "samoquotujem" da izadje i na ovoj strani ovaj bitni notice.

'lesandra dete, pa pošalji ljudima poruku, bar onima koji trebaju doplatiti(ako to već nisi do sada uradio);)

Nego, imal' taj ''objekat''(u kom ćete biti smešteni) detektor metala na ulazu ?:character13: ... s obzirom na :hunter:atmosferu koja imamo u zadnje vreme na forumu  ... msm, u svakom slučaju ne škodi, a čim nešto ne škodi to znači  da koristi :Viannen_loungelizard:

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

iako nemam nameru da učestvujem na faku, pratim ovu temu sa zanimanjem i jednu stvar moram da kažem...alex čoveče, uradio si ogromnu stvar i svaka ti čast na požrtvovanju i strpljenju da ovo isteraš do kraja...moje iskrene čestitke

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, crni. said:

iako nemam nameru da učestvujem na faku, pratim ovu temu sa zanimanjem i jednu stvar moram da kažem...alex čoveče, uradio si ogromnu stvar i svaka ti čast na požrtvovanju i strpljenju da ovo isteraš do kraja...moje iskrene čestitke

+1

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fala crni, ali već sam negde napisao... iako deluje kao mnogo majanja, zaista nije. Dovoljno je izdvojiti svega sat vremena nedeljno recimo, i 100 dinara kredita na telefonu :)

Čisto da zna neko, ako bude hteo da organizuje... potrebno je jako malo.... Ja onomad bio zagrizao čvarak kada sam rekao "Ajmo negde južno", a i bliže mi da dođem :icon_mrgreen: pa tako, eto... A i lepo je ovamo, mnogo :)

29 minutes ago, sir Oliver said:

Ja kao što rekoh ne mogu da sto posto siguram.

Gledaču da dodjem. Donosim što sam obećao.

Ako ima mesta za spavanje, spavam , ako ne, vrtam se.

Brane, zato te i nisam stavio na spisak brate. Nit rmoriš nit mrmoriš, nema te da napišeš status mesec dana...... Dođi prošetaj, ako ima mesta spavaj, ako nema vrati se, šta da ti kažem...

Ja na žalost nisam u mogućnosti da ugostim nikog u PN-u - iako bih voleo naravno - taj prostor je u postpupku renoviranja, itd, itd.....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50 minutes ago, crni. said:

iako nemam nameru da učestvujem na faku, pratim ovu temu sa zanimanjem i jednu stvar moram da kažem...alex čoveče, uradio si ogromnu stvar i svaka ti čast na požrtvovanju i strpljenju da ovo isteraš do kraja...moje iskrene čestitke

Posto sam i sam bio prije 2 organizator slicnog druženja ( Triode Festival Sisak 2015.g.) otprilike znam sto prolazis i naklon do poda oko truda i angažmana.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Veselje koje nikako ne mogu da zaobidjem i pitanje da li cu da budem 'normalan' za nedelju. Iskreno, voleo sam da upoznam licno neke ljude i popricam se sa njima u 4 oka, popijemo po neko pivo i slusamo sprave. Sad je ovako, drugom prilikom ce da bude drugacije.Da smo zivi i zdravi.

Da posaljem jednu flasu viskija? :)

 

 

Sent from my LG-E460 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Alex said:

Dakle, konačno stanje je ovakvo:

1. ZM 1 ležaj
2. Alex - spavam u PN
3. skrstic 1 ležaj
4. InSides 1 ležaj
5. zflazar 1 ležaj
6. Shonne 1 ležaj - ali dolazi samo u nedelju, rezerva
7. 2a3 /sa kolegom Djuricom / 2 lezaja
8. Vix 1 ležaj
9. Gosha 4 ležaja (dolazi sa porodicom) apartman
10. Woland 1 ležaj
11. Krokodil, 1 ležaj - ali ne dolazi, rezerva
12. dlalkovic - dolazi samo u subotu
13. Doktor 1 ležaj
14. kan042 1 ležaj
15. Pchelac 2 ležaja (francuski), dvokrevetna soba
16. Dacho + lepša polovina 2 ležaja (francuski), dvokrevetna soba
17. EBE 1 ležaj - sam u sobi (čovek izrazio želju i plaća uredno)
18. Elvis 1 ležaj
19. Pakonja 2 ležaja 

Rezervisane su sledeće sobe:

103 - soba sa bračnim krevetom - za 1 bracni par, 4.000 din (Pchelac)
104 - soba sa bračnim krevetom - za 1 bracni par, 4.000 din (Dacho)
107 - soba sa dve prostorije (bračni u jednoj i dva odvojena u drugoj) - za porodicu, dvoje odraslih i dvoje dece, 5.000 din (Gosha)
108 - dva bračna kreveta u istoj prostoriji - za 4 clana, 8.000 din
109 - za jednu osobu - 3.000 din (Ebe)
105, 106, 111 - apartmani (spavaća soba sa bračnim krevetom i dnevni boravak sa velikim kaučem, ukupno 4 ležaja po apartmanu) - za 11 clanova - 22.000 din

Ukupno 24 osobe

Ukupno 46.000 din

Uplaćeno 24.000 din

Doplate:

1. 2a3 /sa kolegom Djuricom / 4000 din
2. Gosha 3000 din
3. Pchelac 2000 din
4. Dacho 4000 din
5. EBE 3000 din
6. Elvis 2000 din
7. Pakonja 4000 din

Total doplate: 22.000 din

Krokodil uplatio 2000 ali ne dolazi, nije mi se javio na pp hoće li refundaciju ili će neko umesto njega, generalno može neko da uplati njemu i da mi potvrde obojica i to je to, ili jednostavno meni, ja ću njemu kada se javi...

Za Shonneta takođe, možda ja to završim sa njim pa da imam prenoćište, a može i neko njemu direkt da uplati takođe, ili meni, pa ću ja njemu...

Ovo su sve rezervacije koje važe najdalje do 24. septembra - to je zadnji datum do koga može da se otkaže, a ne bi bilo loše do tada i da uplatite meni kako bi smo imali sigurnost. Ako neko otkaže nakon tog datuma i ne pojavi se, a ima rezervaciju, moraću ja da platim umesto njega, što mislim da nije ok... Zato ne bi bilo loše do 24-og da prikupimo sve uplate.
Za kolegu Dacha je malo nezgodno, pa ajde neka bude da donese novac direkt (da se ne majemo sa paypalom i glupim provizijama koje nisu naivne...). 4E je samo prebacivanje PP - kartica + 2.5% neka opet provizija, plus konverzija u dinare po nekom nerealnom kursu...


Moj račun, ponovo:

Aleksandar Milićević
Banka Intesa
160-1100100119607-38
MOLIM VAS navedite na uplatnici, elektronskoj, običnoj, bilokakvoj, IME UPLATIOCA barem, da ne bude posle.. ono... i to. Plus se naravno upišite ovde nakon izvršene uplate.

 

Uh jbt smara ova "papirologija"..... :pinch: Dok se dogovorih sa menadžerkom Lelom ko kako gde šta 30 mailova razmenili.... :)

Uplaceno 4400 za 2a3 i kolegu Djuricu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...