Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

38 minutes ago, Pchelac said:

Ja glasam da Sir ne donosi one male zvučnike... Voleo bih da ih čujem, ali dolazim sa ženom, pa ako ih vidi onako male i slatke... Bojim se da će naš kućni WAF otići u PM...!

Kaži joj da je to samo maketa i da to što čuje zapravo sviraju oni veeeeliki zvučnici pored. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@insides Carina:

 

 

1. Prijaviš na Makedonskoj carini da iznosiš gramofon (da ti ga na povratku ne bi ocarinili).. bilo bi dobro da mu turiš nalepnicu sa serijskim brojem (stavi na više mesta isti broj), popuniš formular i to je to. Pitaće razlog - napiši da nosiš u servis, to će razumeti, bilo šta drugo neće :)

 

2. Prijaviš cariniku na ulazu u Srbiju gramofon.. ista procedura.. možda ti samo dopiše nešto na papiru iz 1. a možda te pusti zato što ga mrzi da piše.. ako te pusti idi bez brige :)

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Pchelac said:

Ja glasam da Sir ne donosi one male zvučnike... Voleo bih da ih čujem, ali dolazim sa ženom, pa ako ih vidi onako male i slatke... Bojim se da će naš kućni WAF otići u PM...!

Bogami od sve hife koju imam i koja je prošla kroz kuću, jedino je Audience izmamio reakciju " Baš su lepi". Sve ostalo je "Bljak" .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Procedura jeste takva samo sto neko zaboravi da prijavi ulaz/izlaz i eto problema... zato cariniku na izlazu iz drzave i onom na ulazu u drugu obavezno prijaviti sta imas i reci da se to vraca nazad sa vama pri povratku... moji iz firme su poslovno pun kombi alata nosili i napravili spisak sa alatom i serijskim brojevima i nisu imali nikakvih problema.

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jbte nema me jedan dan, vi napravite 5 strana offtopica :D

Zen, hitno da me uzmeš u razmatranje za moderatora... Za čistiji i zdraviji forum! :) Ne mora opcije neke, sam' da čistim baljezgarije.

Mada kol'ko se brzo naprave treba da neko sedi na foruu 24/7/365 da se sve održava čistim :D

 

Elem Čakija brt niko te ne ignoriše nego nisam tu 2-3 dana... ubi me pos'o i sad sam ušao samo na 3 minuta.

Slike prostorije sam okačio na nekom od prvih postova. Kafana, ali lepa, u staklu, ali i u masivnom drvu, dole pločice - već sam pisao u više od 5 postova, na ovoj temi, da je nužno da organizujemo kakve panele/tepihe. Ja imam samo neki tepih metaripo puta 2 koji bih mogao da ponesem, to je odprilike sve. Nit' imam ideju gde da nađem još, ne znam ni da li ima smisla da nosim to ponjavče kada nam treba nešto 9x veće.

 

I da Čak, pošto vidim da se interesuješ, kontam da ćeš se dopisati na listu? :P Ajde, ajde, dopisuj se, ne mora nosiš Beyme, neki 2. put ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na dan održavanja, ujutru rano domaćin će doći među najprvi, najverovatnije, pa da se pomere ovi stolovi postrance i da se napravi stolicored, k'o u bioskop, da lepo gledamo ljucki u sprave.

Posle, kad ko kako dođe, tako random nešto... uglavnom disorder. Će bude lepo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u merikama imaju počesto oni transportni blanket, ali to ovde kod nas nije slučaj

kontam će ko nešto donosi da se okoristi u gepeci sos ponjavče ili stari ćebić, ako ništa drugo ono sos čadorsko krilo

 

a jes , i koji produžni a i činač kablin , ne mora oni Sirov za ban , može i govance od DVDja ........ dobar i taj kad pofali

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jutros mi je gđa Lela poslala email, a i Gosha se u međuvremenu čuo sa njom (hvala Gosha na pomoć), i situacija je ovakva:

Imamo 48 sati da potvrdimo tačan broj mesta za spavanje.

12 ljudi koji su već uplatili se podrazumevaju naravno pa sam im dodao pored

Ostali molim vas, izjasnite se da li dolazite i sa kime/koliko vas, tj. tačan broj kreveta koji vam je potreban.

1. ZM 1 ležaj
2. Alex - spavam u PN najverovatnije
3. skrstic 1 ležaj
4. InSides 1 ležaj
5. zflazar 1 ležaj
6. Shonne 1 ležaj
7. Oliver Sir
8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
9. Vix 1 ležaj
10. Gosha 4 ležaja (dolazi sa porodicom)
11. Woland 1 ležaj
12. Stradi
13. Krokodil, 1 ležaj  (+2???)
14. dlalkovic
15. Doktor 1 ležaj
16. kan042 1 ležaj - ?
17. Pchelac 1 ležaj
18. Dacho + family
19. EBE
20. Elvis
21. Pakonja (+1 ili +3)

Trenutno nam je rezervisano sve, ali interesovanje za te datume raste tako da me je gospođa zamolila da u narednih 2 dana dam tačno stanje.

 

Što se prostorije za slušanje tiče potvrđeno je da možemo u restoranu napraviti razmeštaj kako god želimo, ali takođe napomena, stakla su bez zavesa, u jednom delu sa tri strane, u jednom delu sa jedne strane. Znači paneli nam ne ginu, bilo kakvi, ali to sam napomenuo već 8 puta... Ajde da potvrdimo ovo što Zen reče - da svako ponese šta može da stane u gepek, tepihče, kakvo ćebe, itison, šatorsko krilo, bilo koje veličine, poslužiće - bolje nego samo stakla.

A to da je prostorija kupatilo... pa jbg, dajte mi kažite neki restoran ili bilo šta slično što nije u pločicama/staklu... Ovo je još dobro sa ovim drvenim gredama... ovde po Nišu je bilo nekih restorana - full pločice, moš mislit kako to tek odzvanja.. to nisam ni uzimao u razmatranje.

Hotel Koliba na Grzi je odličan, sav je u masivnom drvetu - ali do dana današnjeg nisam dobio nijedan odgovor na mailove koje sam slao prošle godine, kao i nijedan poziv na broj telefona koji sam ima ostavio u par razgovora... Verovatno im ništa osim organizovanja svadbe nije bitno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 7/31/2017 at 6:40 PM, Alex said:

Aleksandar Milićević

Banka Intesa

160-1100100119607-38

MOLIM VAS navedite na uplatnici, elektronskoj, običnoj, bilokakvoj, IME UPLATIOCA barem, da ne bude posle.. ono... i to. Plus se naravno upišite ovde nakon izvršene uplate.

Nije loše još jednom da se vidi za ove što čekaju last minute ponude :P

2000 noćenje sa doručkom po osobi, 850din je ručak.

 

Ja se dopisujem čim ubedim frau...kanda će da perem suđe naredne dve nedelje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U danasnjem razgovoru sa gospodjom Lelom dosao sam do sledecih informacija o strukturi soba.

Objekat raspolaze sa 10 (deset) stambenih jedinica (nisu bas stambene, vise su smestajne) i to:

- Dve trokrevetne sobe sa bracnim krevetom plus jedan lezaj

- Dve dvokrevetne sobe sa bracnim lezajem

- Cetiri apartmana sa po dve sobe gde je u jednoj bracni lezaj a u drugoj dvosed na rasklapanje

- Dve cetvorokrevetne sobe od kojih je jedna sa dva bracna lezaja a druga se sastoji iz dve odvojene prostorije gde je u jednoj bracni lezaj a u drugoj dva odvojena kreveta.

Hajde izjasnjavajte se o kombinacijama, ko ce skim.

Mislim da se podrazumeva da Sir Oliver i Doktor budu u jednoj dvokrevetnoj :)

 

Jedan apartman je vec rezervisan za mene moju porodicu. Dolazim sa suprugom i dve devojcice.

Edit: u sobama nema bade mantila i peskira za bazen, tak, ako neko planira kupanje u bazenu, neka ponese .

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, chakija said:

Jel cena 2000 po ležaju ili po osobi? Kako se deca  3-5 godina računaju? Koliko mu dođe onda apartman da se iznajmi?

Odrasli placaju 2000 po sobi (lezaju) za decu se placa 500 din po detetu. 

Za moj slucaj, dvoje odraslih i dva deteta, apartman kosta 5000 din.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Gosha said:

U danasnjem razgovoru sa gospodjom Lelom dosao sam do sledecih informacija o strukturi soba.

Objekat raspolaze sa 10 (deset) stambenih jedinica (nisu bas stambene, vise su smestajne) i to:

- Dve trokrevetne sobe sa bracnim krevetom plus jedan lezaj

- Dve dvokrevetne sobe sa bracnim lezajem

- Cetiri apartmana sa po dve sobe gde je u jednoj bracni lezaj a u drugoj dvosed na rasklapanje

- Dve cetvorokrevetne sobe od kojih je jedna sa dva bracna lezaja a druga se sastoji iz dve odvojene prostorije gde je u jednoj bracni lezaj a u drugoj dva odvojena kreveta.

Hajde izjasnjavajte se o kombinacijama, ko ce skim.

Mislim da se podrazumeva da Sir Oliver i Doktor budu u jednoj dvokrevetnoj :)

 

Jedan apartman je vec rezervisan za mene moju porodicu. Dolazim sa suprugom i dve devojcice.

Edit: u sobama nema bade mantila i peskira za bazen, tak, ako neko planira kupanje u bazenu, neka ponese .

 

Naravno. Sa francuskim krevetom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Alex said:

1. ZM 1 ležaj
2. Alex - spavam u PN najverovatnije
3. skrstic 1 ležaj
4. InSides 1 ležaj
5. zflazar 1 ležaj
6. Shonne 1 ležaj
7. Oliver Sir
8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
9. Vix 1 ležaj
10. Gosha 4 ležaja (dolazi sa porodicom)
11. Woland 1 ležaj
12. Stradi
13. Krokodil, 1 ležaj  (+2???)
14. dlalkovic
15. Doktor 1 ležaj
16. kan042 1 ležaj - ?
17. Pchelac 1 ležaj, (al francuski, reko već da dolazim sa gospodjom...)
18. Dacho + family
19. EBE
20. Elvis
21. Pakonja (+1 ili +3)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...