Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

Pored sebe dodajem na spisak i prijatelja koji se dugo godina bavi audio opremom... ako nije kasno i ako ce biti mesta za spavanje? :)

1. ZM $
2. Alex 
3. skrstic $
4. InSides $
5. zflazar $
6. Shonne $
7. Oliver Sir
8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
9. Vix $
10. Gosha $
11. Woland $
12. Stradi (ali moj dolazak zavisi od skrstica)
13. Krokodil,  (+2)
14. dlalkovic
15. Doktor $
16. kan042 $
17. Pchelac $
18. Dacho + family
19. EBE
20. Elvis
21. Pakonja (+1)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Biće oko 30 mesta za spavanje u samom kompleksu, plus ima privatnog smeštaja u neposrednoj blizini, plus ako zafali mogu da ugostim nekog na spavanju, ako zatreba... sve u svemu, snać'ćemo se ;)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Aj malo da pokusam probudim temu...  ima li nekog konacnog spiska opreme koja ce biti prisutna?

Samnom ce verovatno doci ukupno 3 coveka koji nisu prisutni jos uvek na forumu... ali za sada smo samo nas dvojica sigurni. Jedan od ljudi koji bi dosao doneo bi svoje zvucnike Infinity Kappa 8.2 kome su modifikovane "iznutrice" dok sami drajveri nisu dirani... doduse ne znam kako ce ih zapakovati u auto ali......... :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. ZM $ , donosi Iron Pumpkin SE preamp i Cabasse Dinghy zvucnjake
2. Alex 
3. skrstic $
4. InSides $
5. zflazar $
6. Shonne $
7. Oliver Sir
8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
9. Vix $
10. Gosha $
11. Woland $
12. Stradi (ali moj dolazak zavisi od skrstica)
13. Krokodil,  (+2)
14. dlalkovic
15. Doktor $
16. kan042 $
17. Pchelac $
18. Dacho + family
19. EBE
20. Elvis
21. Pakonja (+1)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja mogu da donesem spektralni analizator HP3585A i low distortion generator rucne izrade.

Ako ima ozbiljno zainteresovanih za neko merenje, da ponesem a ako ne, necu se kilavim za dzabe

jer naprava je teska 40Kg. 

Naravno, mogu poneti jos svasta nesto od merne opreme, samo ako zelite.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Gosha said:

Ja mogu da donesem spektralni analizator HP3585A i low distortion generator rucne izrade.

. . . 

More, ponesi tu djuntu da ih plasimo, a i zbog gabarita je fine. :)

Ti i ja i cemo i onako ostati u startu na pocetku kvalifikacija, tj., na shanku, na mezetlucima, rakiji, posle ( mozda) pivu ?

Jbga, ti ces mozda i otici na neko vino sa iskusnim enologom, komshijom tvojim, stasalim "Divom" za vina iz celog solarnog sistema. :D

Ako ne, . . . ti i ja cepamo pivo, po obicaju, ali cemo odabrati ona najbolja iz roostera u Sisevcu.

@Alex - reaguj, tj. kontaktiraj domacicu skupa da ne bude samo Jelen i ostala "divljac" od piva, vec neko "stasalo" za sve nas koji nismo jos dorasli vinima. ;)

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hajde svi upisite u listu sta donosite pa da imamo sve na jednom mestu... ja sam dodao prethodnike pa ako sam nesto omasio izmenite... 

 

1. ZM $ , donosi Iron Pumpkin SE preamp i Cabasse Dinghy zvucnjake 
2. Alex 
3. skrstic $
4. InSides $
5. zflazar $
6. Shonne $
7. Oliver Sir, JLSound DSD DAC sas lampe i noDac ( LPF ) izlaz
8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
9. Vix $
10. Gosha $, spektralni analizator HP3585A i low distortion generator rucne izrade
11. Woland $
12. Stradi (ali moj dolazak zavisi od skrstica)
13. Krokodil,  (+2)
14. dlalkovic
15. Doktor $
16. kan042 $
17. Pchelac $
18. Dacho + family
19. EBE
20. Elvis
21. Pakonja (+1 ili +3), donosimo BatoMM, Aery Amp RPS-100, Convertible Pre Amp, Infinity Kappa 8.2 zvucnike, poneki kablic i mozda jos ponesto...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, pakonja said:

Hajde svi upisite u listu sta donosite pa da imamo sve na jednom mestu... ja sam dodao prethodnike pa ako sam nesto omasio izmenite... 

 

1. ZM $ , donosi Iron Pumpkin SE preamp i Cabasse Dinghy zvucnjake 
2. Alex 
3. skrstic $
4. InSides $
5. zflazar $
6. Shonne $
7. Oliver Sir, JLSound DSD DAC sas lampe i noDac ( LPF ) izlaz
8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
9. Vix $
10. Gosha $, spektralni analizator HP3585A i low distortion generator rucne izrade
11. Woland $
12. Stradi (ali moj dolazak zavisi od skrstica)
13. Krokodil,  (+2)
14. dlalkovic
15. Doktor $ - pozitivnu energiju, dobro raspolozenje, obecanja ( ludom' radovanja ), poklone za drage prijatelje . . .  :)
16. kan042 $
17. Pchelac $
18. Dacho + family
19. EBE
20. Elvis
21. Pakonja (+1 ili +3), donosimo BatoMM, Aery Amp RPS-100, Convertible Pre Amp, Infinity Kappa 8.2 zvucnike, poneki kablic i mozda jos ponesto...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, Doktor said:

15. Doktor $ - pozitivnu energiju, dobro raspolozenje, obecanja ( ludom' radovanja ), poklone za drage prijatelje . . .  :)

Doktore, ne vrdaj nego gramofon pod mishku.

Mene nagovaras da ponesem 40Kg tesku napravu a ti: "Dobro raspolozenje,..........trala la la la.... " :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. ZM $ , donosi Iron Pumpkin SE preamp i Cabasse Dinghy zvucnjake 
2. Alex 
3. skrstic $
4. InSides $
5. zflazar $
6. Shonne $
7. Oliver Sir, JLSound DSD DAC sas lampe i noDac ( LPF ) izlaz
8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
9. Vix $
10. Gosha $, spektralni analizator HP3585A i low distortion generator rucne izrade
11. Woland $
12. Stradi (ali moj dolazak zavisi od skrstica)
13. Krokodil,  (+2)
14. dlalkovic
15. Doktor $
16. kan042 $
17. Pchelac $ , donosim zvučnjake - BetsyK TQWT ( a možda neke druge, ako stignem da završim), i entry level sistem, ClassD amp i neki jeftini Dacčić.
18. Dacho + family
19. EBE
20. Elvis
21. Pakonja (+1 ili +3), donosimo BatoMM, Aery Amp RPS-100, Convertible Pre Amp, Infinity Kappa 8.2 zvucnike, poneki kablic i mozda jos ponesto...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Doktor said:

@Alex - reaguj, tj. kontaktiraj domacicu skupa da ne bude samo Jelen i ostala "divljac" od piva, vec neko "stasalo" za sve nas koji nismo jos dorasli vinima. ;)

Konkretizuj? Msm Jelen ima sigurno, sad mogu da odreagujem i vidim šta još nude......

Gosho, radujem se analizatoru! Verujem da možemo neke od ampova da nakačimo na njuma pa da (se) merimo :)

1. ZM $ , donosi Iron Pumpkin SE preamp i Cabasse Dinghy zvucnjake 
2. Alex - Boenicke A5, i ako završim F7 (skutijam jbg). Eventualno Dacspreamp (zdaljinski!)
3. skrstic $
4. InSides $
5. zflazar $
6. Shonne $
7. Oliver Sir, JLSound DSD DAC sas lampe i noDac ( LPF ) izlaz
8. 2a3 /sa kolegom Djuricom najverovatnije
9. Vix $
10. Gosha $, spektralni analizator HP3585A i low distortion generator rucne izrade
11. Woland $
12. Stradi (ali moj dolazak zavisi od skrstica)
13. Krokodil,  (+2)
14. dlalkovic
15. Doktor $
16. kan042 $
17. Pchelac $ , donosim zvučnjake - BetsyK TQWT ( a možda neke druge, ako stignem da završim), i entry level sistem, ClassD amp i neki jeftini Dacčić.
18. Dacho + family
19. EBE
20. Elvis
21. Pakonja (+1 ili +3), donosimo BatoMM, Aery Amp RPS-100, Convertible Pre Amp, Infinity Kappa 8.2 zvucnike, poneki kablic i mozda jos ponesto...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve kontam datum FAKa i nadjoh 30 septembar i da li je to konacan datum.Sutra zovem Djuricu drugara za dogovor pa bi mogao jos neko sa nama da malo i vozi jer mi matorci brzo sustanemo.Mogu da donesem beta verziju 3w klasik sa Vifa driverima koje sam eto skarabudzio i nezavrsene pa da se cuje posto ce biti manjak zvucnjaka.;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, chakija said:

Jel se zna kakva će biti prostorija za slušanje? Da ne bude opet neko kupatilo... 

Pitanje je skroz na mestu... 

Ako je kao kupatilo onda ce nam trebati i hrabri krojac... za draperije, zavese i ostale djakonije. :) Znam taj odvratan osecaj jer se tako trenutno cuje soba u kojoj mi je sistem... cak i kupatilo ima manji eho od te sobe...  :) 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jbt, da li je moguće da se ignoriše pitanje koje većinu zanima, a vezano je za temu...Kakva je prostorija u kojoj se sluša? Meni recimo od toga zavisi da li da dolazim ili ne.

U Boljevcima nije moglo ništa da se čuje zbog loše akustike prostorije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...