Jump to content

Festival Audio Konstruktora (Švajserbal) - 30. IX / 01. X


Aleks

Preporučeni Komentari

...po mogućnosti DIY gramofon, ili barem sa dorađenim plinth-om?

mislm, bezveze mi je da dovlačim full-demonstraciju nemačkog inženjeringa Dieter Rahms-a bez imalo improvizacije/dorade ako baš ne moram.

znači, doneo bih line preamp koji smo forumski konstruisali proletos, evtl mm phono preamp 7F7/C3g + amp c3g/6s33s ako ima zainteresovanih da ih vide/čuju uz adekvatne zvučnikem koje ne bih teglio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zflazar said:

...po mogućnosti DIY gramofon, ili barem sa dorađenim plinth-om?

On 4/27/2017 at 9:16 AM, InSides said:

3. InSides        Nosim: FirstWatt F1 clone, DIY gramofon + par ruchica (eventualno i PhonoClone 3 ako neko lokalno ne obezbedi phono stage)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko nosi neke zvučhnjake? Kontam imaćemo amplifikaciju i line level, mislim da je shonne spomenuo Jensene (ako mu pomognem da utovari)? :P

Mislim da ću poneti ceo set-ap, štoćereć neki moj integrated preamp, F7 (koji je trenutno rasturen radi faceliftinga) i AlexBoenike.

Trebaće i neki produžni gajtani i to, ne bi bilo loše paneli, ne znam jel ima neko kakav tepiK..?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Ajmo ljudi molim vas barem na ovoj temi nemojmo iznositi lične stavove o kablovima (moj se naveliko zna, pa ipak neću ga potencirati).

 

Sire ponesi slobodno šta misliš da treba, ali ne znam koliko će zaista biti vremena za preslusavanje/upoređivanje kablova, niti će to nekom powebno biti interesantno. Svi smo željni da čujemo zvuchnjake/ampove/dakove i preampe, a biće i diy gramofona, tako da će biti vrlo malo prostora za slušanje kablova, ako ga uopšte i bude.

 

Kao što je nekolicina ljudi rekla, a i ja sam pri tom stavu, od tebe bi smo najviše voleli da čujemo one male zvučnike - iako nisu diy, ali bili bi jako jako interesantni, za videti i čuti.

 

Na kraju krajeva, ponesi ceo svoj sistem sa sve kablovima (kao što ću ja npr), prikači ga, pa da se merimo :-P

 

 

Sent from my SM-G350 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ćelavi, da kucnem u drvo, u nekoliko ovogodišnjih celodnevnih boravaka nisam primetio da nije bilo struje.. nek nas posluži i sa time.

 

Sent from my SM-G350 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

+1

Donesite sve što možete. Nije bitno da li je DIY ili ne. Duga je noć. Par nas je na prvom druženju ostala kasno i mogu da vam kažem da sam više uživao u muzici i spravama nego za oba dana. Povezivali sve i svašta i bilo super. Pozdrav i poziv da dođu ponovo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...