Jump to content

Nordmende Tannhäuser 60/ u330


Fly carpenter

Preporučeni Komentari

Prilikom praznicne posete tazbini na njihovom lokalnom buvljaku naletim na ovaj stereo lampas ,budem brži od trojice zainteresovanih ali škrtih Vranjanaca i pazarim risiver ! :D

https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiY86b_wqvTAhWRJFAKHQiQBMUQFggeMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.radiomuseum.org%2Fr%2Fnordmende_tannhaeuser_stereo_1.html&usg=AFQjCNFYdHk1lx5fKYs5qixzVMpoNGyOGQ&sig2=ukN-gI9cNmSh1mku96sDiA

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 26
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Verovatno. Zvuk je odlican ,ima cak i lepog basa .Znatiželjan sam kakav zvuk ima na stereo izlazu.Neposredno po kupovini izasao sam na pretrazivac da se informisem i iznenadio se kakve cene postize na Ebay-u, cene se krecu od 700 do 1500 dolara !U godini proizvodnje je kostao 495 DM !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u odličnom ti je stanju radio. Ti aparati stvarno lepo zvuče. potenciometre skini pazljivo jedan po jedan i pokušaj ih veoma pažljivo rasklopiti. Onda lepo očisti klizač i kružni sloj pota isključivo alkoholom i mekom krpicom - bez grebanja i raznih WD sprejeva. Služiče te do kraja sveta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Fly carpenter said:

Verovatno. Zvuk je odlican ,ima cak i lepog basa .Znatiželjan sam kakav zvuk ima na stereo izlazu.Neposredno po kupovini izasao sam na pretrazivac da se informisem i iznenadio se kakve cene postize na Ebay-u, cene se krecu od 700 do 1500 dolara !U godini proizvodnje je kostao 495 DM !

A u Vranje?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, ZZZ said:

u odličnom ti je stanju radio. Ti aparati stvarno lepo zvuče. potenciometre skini pazljivo jedan po jedan i pokušaj ih veoma pažljivo rasklopiti. Onda lepo očisti klizač i kružni sloj pota isključivo alkoholom i mekom krpicom - bez grebanja i raznih WD sprejeva. Služiče te do kraja sveta.

Dal sam kadar da ih pazljivo skinem,nisam nasao nikakav manual ,s koje strane da pristupim :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, Fly carpenter said:

A u Vranje 50 e !

Ako (sem potova) ne treba drugo osvežavanje onda i nije mnogo.

Izbegavaj alkohol. Kontakt sprej ili novi pot iste vrednosti kao oriđiđi samo da se mehanički uklopi i estetski da se ne primeti da je menjan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...