Welcome to diyAudio.rs

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Zen Mod

Quad 405-2 .............................................. HOROR!!!

111 posts in this topic

405-2 to ima onboard

Samo vi kupujte po kp razne gluposti.. pored toliko domace pameti i postenih diyera, kupujte od kp "majstora" razne budalastine..

Posten Quad moze da se sklopi za 200e (plus ruka) - sve novo, radni vek 20+ godina...

parabolis likes this

Verovatno se pitate kako ima 0 negativnih ocena na sajtu, vrlo jednostavno, odmah te blokira kao korisnika, i nemas prilike da mu das negativnu...

On 11/04/2017 at 7:16 AM, Alex said:

Samo vi kupujte po kp razne gluposti.. pored toliko domace pameti i postenih diyera, kupujte od kp "majstora" razne budalastine..

Posten Quad moze da se sklopi za 200e (plus ruka) - sve novo, radni vek 20+ godina...

Ja sam od skora u hi fi, zadnjih 3/4 godine, na zalost ucim na losim primerima koji mi se obiju o glavu. Covek je delovao vrlo ljubazno, cak dapace, a na kraju ispalo ovo.

slicno sam prosao pre 2 god kupujuci audiolab , i to od priznatog i postenog trgovca, otvorio sam bio i temu na hi files forumu, ja ispado crna ovca, itd.....trazim majstore kao lupom po srbiji da mi poprave nesto od uredjaja.

1 minute ago, parabolis said:

Verovatno se pitate kao ima 0 negativnih ocena na sajtu, vrlo jednostavno, odmah te blokira kao korisnika, i nemas prilike da mu das negativnu...

A ti se stidis ili imas tremu da napises poruku direktno moderaciji i admistratoru na KP ?

Doakao sam ja jednom takvom. Zile iz Loznice.

Evo, vidis, da nije bilo tesko da to ovde javno i napisem. Jasno i glasno. 

Posle mi kao nesto pretio u pokusaju, ali ga je brzo minula zelja kada je dobio promptno adekvatan odgovor.

On 11/04/2017 at 7:21 AM, Doktor said:

A ti se stidis ili imas tremu da napises poruku direktno moderaciji i admistratoru na KP ?

Doakao sam ja jednom takvom. Zile iz Loznice.

Evo, vidis, da nije bilo tesko da to ovde javno i napisem. Jasno i glasno. 

Posle mi kao nesto pretio u pokusaju, ali ga je brzo minula zelja kada je dobio promptno adekvatan odgovor.

Nisam ni razmislao u tom pravcu.

Da sam tada to znao, uradio bi to.

1 minute ago, parabolis said:

Ja sam od skora u hi fi, zadnjih 3/4 godine, na zalost ucim na losim primerima koji mi se obiju o glavu. Covek je delovao vrlo ljubazno, cak dapace, a na kraju ispalo ovo.

slicno sam prosao pre 2 god kupujuci audiolab , i to od priznatog i postenog trgovca, otvorio sam bio i temu na hi files forumu, ja ispado crna ovca, itd.....trazim majstore kao lupom po srbiji da mi poprave nesto od uredjaja.

Ovo sa Audiolab-om - istina je negde u sredini.

Pratio sam vasu prepisku. :)

NIje u sredini, prodat mi je neispravan uredjaj sa nadom da to necu skontati, objasnio sam vec da nisam imao vremena da ga testiram zbog nekih precis stvari, i to nije problem.

Tema je pokrenuta za neke nove clanove tog foruma, da znaju i da ne naprave moju gresku.

Covek mi ga je vratio-audiolaba--, kao popravio ga je. Naravno da nije / posten / nije/ / / / uspesan na k p / jeste, barem po ocenama.....smesan je i on i ovaj zajecarac....a ja najvise....

5 minutes ago, parabolis said:

Nisam ni razmislao u tom pravcu.

Da sam tada to znao, uradio bi to.

To mozes da uradis i sada.

Prosledi im ove slike. Nista te ne kosta.

Ja sam im prijavio i mr. zile je popio negativnu ocenu, a moj negativni komentar i dalje krasi njegov nick.

Ima tu i drugih akcija od strane ovakvih prevaranata. Ugase nalog, otvore novi. :)

Igranka bez prestanka. 

Naravoucenije : nikakva trampa "na daljinu". Moras imati dobrog elektronicara, majstora, pa sa njim iskljucivo.

Ako ne, bolje su ti bile te sprave od ovih sto si trampio.

Recimo, ovaj Quad 405-2 je za direkt u smece.