Jump to content
Zen Mod

Quad 405-2 .............................................. HOROR!!!

Recommended Posts

ako mi parabolis (njegov je amp) dojavi ko je , ja cu napisati

kad mi je doneo amp , otvorismo ga odmah ,tako da zaboravih ...... valjda od šoka

ovako nesto se ne vidi svaki dan

znam na sta mislis ...... ima dana svakojakih al' ipak , sretan sam sto mi moja radionica dodje kao manastir , u tom smislu

:)

Pozz svima clanovima foruma, razmislicu da li da objavim ime, covek zivi od prodaje na k p  i ne zelim da mu kvarim posao, a sto se tice majstorluka ocigledno nema ni slovo m.... od majstora, samo sto toga nije svestan.

Na moju zalost odradio mi je i "modifikaciju" cd plejera Grundig cd 35, za sada radi, ali pokazuje prve znakove umora, izgleda ni on nece dugo, takodje uradjena modifikacija poslee ovog Quad-a.

A kostalo je otprilike za Quad delovi plus ruke oko 140eura.

Cd plejer negde oko 12 000 dinara.

Dranje.

Prosudite sami.

Da li je zalostno, naravno da jeste, imam dve cerkice, od 7 i 3 godine, motaju se svugde po stanu, a Quad u ovakvom stanju je prava tempirana bomba, napon od 220 v nije naivan, da li je gospodin m.....toga svestan, pa ocigledno nije, sramota.

Stvarno izgleda pravi horor, inace Quad je radio citave tri nedelje, od decembra na servisu.

Poslao sam mu mejl sa kopiranim linkom, pa neka gleda svojih ruku (ne)delo.

31 minutes ago, parabolis said:

Pozz svima clanovima foruma, razmislicu da li da objavim ime, covek zivi od prodaje na k p  i ne zelim da mu kvarim posao, a sto se tice . . . .

Nisam pravnik, ali prikrivanjem imena ove osobe i ti sam postajes saucesnik.

To sto on zivi od prodaje na KP ga ne opravdava u ovom slucaju. Naprotiv.

Ti nisi stradao, ali bi drugi mogli.

Zato, objavljuj to ime, nick, pod odma'.

Uostalom, ovo je "casrsija", mala bara, kaljuga, saznace se kad'-tad'.

Bojim se si taj koji nije svestan i, da ne budem prestrog, 'ajd da kažem pomalo i naivan ... taj tzv ''majstor'' nije naivan, a pogotovo nije neko prema kome treba biti obziran, k'o što on nije bio prema tebi(a verovatno ni prema drugima) ... em što je ugrozio tvoje bližnje, em što ti je za to uzeo pare, za koje mnogo ljudi po ceo mesec dirinči da bi ih zaradilo.

Zbog ovoga se ide na robiju, a ne na stub srama.

EDIT: Preteče me Doktor, al' poenta je ista.

Zanimljive stvari covek prodaje

58ece3ee4e6ee_Screenshotfrom2017-04-1116-09-50.thumb.png.abde8926d2868f04d820df62b9f71528.png

Naravno, ko zna odakle je ovo i mozda nije iz tvog. Ali reko' da stavim ovde... kao screenshot.