Welcome to diyAudio.rs

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
fixxxer

Triode festival: 21.-23.04.2017.

38 posts in this topic

Mala dopuna, na malim zvučnicima (uz GM70) visokotonac je modificirani Monacor, a iza je Dayton pasivni radijator. Projekt je Ilimznov (Željko) a izrada Tom Hifi (kao i GM70).

Iz Srbije je bio predstavnik Fixxxer sa svojim malim PP koji se meni posebno dopada (na predhodnoj stranici slika pojačalca na crvenoj stolici), a isproban sa velikim Focal zvučnicima). I to lijepo svira. Ukratko, svi uradci su svirali vrlo kvalitetno, po tome mislim da je ovo najusješniji TF do sada.

Zflazar and Vix like this

zmajz, 

imam problem da se registrujem na Vaš forum, ne prolazi mi aktivacioni email u mailbox. Da li je moguće da se pošalje još neki link gde će se videti fotke iz Križevaca ili najbolje sačekati na zvaničnoj webprezentaciji TF-a da se one pojave?

:) 

47 minutes ago, Zflazar said:

zmajz, 

imam problem da se registrujem na Vaš forum, ne prolazi mi aktivacioni email u mailbox. Da li je moguće da se pošalje još neki link gde će se videti fotke iz Križevaca ili najbolje sačekati na zvaničnoj webprezentaciji TF-a da se one pojave?

:) 

Na žalost bez logiranja većina fotografija nije vidljiva na našem forumu.

Dobijam aktivacioni mejl, ali kada pokusam logovanje izlazi upozorenje kao na slici.

Untitled.png

38 minutes ago, dlalkovic said:

Dobijam aktivacioni mejl, ali kada pokusam logovanje izlazi upozorenje kao na slici.

Untitled.png

+1

Nije mi jasno, ne bi smjelo biti nikakvih problema. Mogu te ja probati registrirati pa ću vidjeti. Pošalji mi na PM svoj e--mail na koji će ti se poslati aktivacijski kod. Ako si bio prije registriran, i dugo neaktivan na forumu, mislim da je u međuvremenu bilo čišćenje neaktivnih članova,,, U tom slučaju se moraš ponovno registrirati.

Edited by Zmajz

ukapirao u čemu je štos. Ako su te obrisali kao neaktivnog člana, džaba se pokušavaš aktivirati, ni na stari ni na novi username te neće pustiti softver. Lek je da se ponovo prijaviš sa novim username i to sa nekog email naloga sa kog se nisi prethodni put povezivao sa .hr forumom.

Sad mogu da vidim slike, a što vidim jako mi se dopada, i sprave i druženje. Ja sam ostao na dobroj nameri ove godine zbog posla koji me je kačio i u petak i u nedelju uveče, nedem se da će sledeće godine zvezde biti naklonjenije.

Živeli!