Jump to content

Triode festival: 21.-23.04.2017.


fixxxer

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 37
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Onda lijepo svake godine dođete kod nas na festival da se družimo pa ne morate svoj organizirati. Ipak vi imate mnogo jačih konstruktora pa bi bilo super da se prezentiraju zajedno uratci naših i vaših umova!!

Eto Zoki ima zvučnjake podobne za takav događaj, takve stvari se traze!!;):)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, neskor said:

javi kako sviraju ti GM70 monoblokovi

pratio sam tu temu na forumu ;)

GM70 svira fenomenalno. Na njega su okačeni oni mali zvucnici koji su velicinom poput malih Proaca ali iz njih izlazi tako veliki zvuk da je to frapantno. Ti mali zvucnici imaju Westra mid/bas, visokotonac mislim da je Audax, ali poanta svega je u pasivnom 5,5" driveru sa straznje strane. Dvorana je povelika od bar 250m2 ali mališani imaju toliko dubok bas da zvuce poput velikih floorstandera. Mislim da je takvom zvuku zaslužan upravo GM70 vrhunski napravljeni ali i da dosta skupim dijelovima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Dacho said:

Onda lijepo svake godine dođete kod nas na festival da se družimo pa ne morate svoj organizirati. Ipak vi imate mnogo jačih konstruktora pa bi bilo super da se prezentiraju zajedno uratci naših i vaših umova!!

Eto Zoki ima zvučnjake podobne za takav događaj, takve stvari se traze!!;):)

Imalki smo mi i jacu vojsku pa izgubismo rat :):) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mala dopuna, na malim zvučnicima (uz GM70) visokotonac je modificirani Monacor, a iza je Dayton pasivni radijator. Projekt je Ilimznov (Željko) a izrada Tom Hifi (kao i GM70).

Iz Srbije je bio predstavnik Fixxxer sa svojim malim PP koji se meni posebno dopada (na predhodnoj stranici slika pojačalca na crvenoj stolici), a isproban sa velikim Focal zvučnicima). I to lijepo svira. Ukratko, svi uradci su svirali vrlo kvalitetno, po tome mislim da je ovo najusješniji TF do sada.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zmajz, 

imam problem da se registrujem na Vaš forum, ne prolazi mi aktivacioni email u mailbox. Da li je moguće da se pošalje još neki link gde će se videti fotke iz Križevaca ili najbolje sačekati na zvaničnoj webprezentaciji TF-a da se one pojave?

:) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

47 minutes ago, Zflazar said:

zmajz, 

imam problem da se registrujem na Vaš forum, ne prolazi mi aktivacioni email u mailbox. Da li je moguće da se pošalje još neki link gde će se videti fotke iz Križevaca ili najbolje sačekati na zvaničnoj webprezentaciji TF-a da se one pojave?

:) 

Na žalost bez logiranja većina fotografija nije vidljiva na našem forumu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije mi jasno, ne bi smjelo biti nikakvih problema. Mogu te ja probati registrirati pa ću vidjeti. Pošalji mi na PM svoj e--mail na koji će ti se poslati aktivacijski kod. Ako si bio prije registriran, i dugo neaktivan na forumu, mislim da je u međuvremenu bilo čišćenje neaktivnih članova,,, U tom slučaju se moraš ponovno registrirati.

Izmenjeno od Zmajz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ukapirao u čemu je štos. Ako su te obrisali kao neaktivnog člana, džaba se pokušavaš aktivirati, ni na stari ni na novi username te neće pustiti softver. Lek je da se ponovo prijaviš sa novim username i to sa nekog email naloga sa kog se nisi prethodni put povezivao sa .hr forumom.

Sad mogu da vidim slike, a što vidim jako mi se dopada, i sprave i druženje. Ja sam ostao na dobroj nameri ove godine zbog posla koji me je kačio i u petak i u nedelju uveče, nedem se da će sledeće godine zvezde biti naklonjenije.

Živeli!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...