Jump to content

Sta trenutno (NE)slusam


Preporučeni Komentari

Ajde ovako. Svako od nas ima nesto sto trazi od muzike, ili mu je kao meni magarcu riknuo HD,  uprkos obecanjima sebi tipa  danas cu, sutra cu, tek sto nisam cu, napraviti bek ap harda. Na koncu, ova tema moze biti razmena il kako vec, posto piraterija nije dozvoljena, jel.;)

Elem, posto sam pogubio dosta domace muzike ajd pomoc. Ko ima  sabrana dela Zorana Predina, Lacnog Franca, Smaka,.... naravno lossless format, bio bih zahvalan ako bi mogao pomoci ovom lenjom magarcu. Sa moje strane nudim Jazz i Cile Mile muzike kolko oces. 

Pomagajte braco sektasi audiofilicari i hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

17 minutes ago, ninja said:

Nije mi jasno kako slušaše lossless na gramofonu? :o

. . . 

Paaaaaaa . . . . nikako. ;)

Btw, imamo i mi gramofondzije po kucama po neki externi HDD sa kojekakvijem sadrzajem. 

Doduse, meni to do pre godinu bila " topovska 'rana" za zagrevanje sistema dok se ne zagreju 211, ali sada to ne treba kada je 33/303 ( non-stop ukljucen i vol. pot na min., pa je samim tim spreman "k'o zapeta puska" ), pa odma' ide vinil na tanjir . . . . B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma znam, samo ga bockam. :)  

Imami ja komp samo za muziku ali ga nisam ukljucio godinu i po' ... ako ne i dve. Neda mi se nikako da slusam sa kompa kod kuće a kako nemam cdp nema digitalije osim preko toucha. Moram nebaviti neki posteniji cdp da mogu i nesto drugo poslusati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...