Jump to content

Gde nabaviti kvalitetne MOX otprnike za skretnicu


predragm

Preporučeni Komentari

  • 1 month later...

Da se zahvalim magovima. Kupio Philips 1uF, stavio 2 komada umesto Benic 2,2uF i na prvu loptu sviđa mi se. Drugačije se čuje. Slušo samo 1-1.5h. Kad se malo usviraju, za godinu dana kako ide, ću da menjam da donesem krajnji sud. Utisci su pozitivni.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti plavi MKC Philipsi... prvo pitanje da li su uopšte Philips, nigde ne piše na njima. Drugo, nisam uspeo uz sve muke i traženja širom interneta da dođem do toga koja je to proizvodna linija, koji kod, itd...

Treće ne kontam odakle oni Gaji, gde ih nabavlja, uvozi, niti ih ima gde na ebayu, niti sam ih video u bilo kojoj drugoj elektro radnji, kako kod nas tako i vani.

Jedna je istina: Da su babaroga kondezatori... čudilo :)

Mora obnovim zalihe :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.ebay.ca/itm/10pcs-PHILIPS-MKT344-1uF-1-0uF-63V-HQ-Radial-M-Polyester-Film-Capacitors-/322509411831?hash=item4b170f15f7:g:8KYAAOxyVaBSx8bX

Ovo je nešto najpribližnije što sam našao, ali ima lepo Philipas logo na njima...

Na ovim našim, nema nič.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 minutes ago, Beli said:

Čudno nešto na ovima piše Polycarbonate(MKC): HQ Metallized Polyester Film Capacitors :laugh1tooht:

Poliester Film su nekada zvali K - u starija vremena, još je Tarlać igrao za Vojvodinu kada je to bilo :D

sp-dragan-tarlac.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...