Jump to content

sexy dugmići


Zflazar

Preporučeni Komentari

...za ulepšavanje buduće dve preamp kutije tražim ukupno 4 identična bakelitna dugmeta poželjno crna, promera ne manje od 3cm, ne više od 5cm, za osovinu 4-6mm, nešto poput ovog sa slike a da ne košta baš bubreg...

predlozi dobrodošli

large_1669_1.5.RCA_copy.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Zlatko,

Razmisli i o tome da dobiješ custom alu dugmiće, za 4 ili 6 mm ose, širina i dubina po tvom zahtevu, od  Grand Master-a Leonarda. Zoki je meni napravio nekoliko takvih dugmića različitih dimenzija, od prirodnog aluminijuma koji su peskirani, tako da imaju prelepu malo matiranu površinu i ni najmanje nisu džu-džu tipa, naprotiv. Ako se dobro sećam, pre par godina su koštali €6 komad za manje i €8 za veće (volume, itd). Od punog aluminijuma, bogami dobro teški i retko masivni. Jeste skuplje, ali kvalitet kupovnih se ne može ni porediti sa njima. Strogo High End klasa. Toplo preporučujem ko hoće vrhunski kvalitet. Kupiš, montiraš i to je to za vek i vjekov.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 hours ago, Woland said:

to su dugmad za electrolux staklokeramičku ploču.. obična plastika, povelika.. menjao sam 2 pa mi ostala.. bez opruge..

 

U uputstvu za elektrolux stoji da ako se rerna montira ispod keramicke ploce mora da se ostavi razmak za resetku da rerna moze da se hladi. Isto kao kada se montira plinski sporet aspirator mora biti minimalno 60cm odaljen od ploce. Problem je sto majstori koji prave kuhinje ne citaju uputstva

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...