Jump to content
Sign in to follow this  
ninja

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?

Recommended Posts

Rakijica kao aperitiv pa ona ručak sa crnom  ZENsom :) (Primitivo Organico) i digitalisem se i osluskujem promjene u jucerasnjem (blagom) razmeštaju ... Štulić u nastavku :)

AI ugovoren za NO i mjesto se oslobađa za novodolazeci IP :) ... kriptiran sam ko Snowden :thumbup: ... ili je do Zense :P

IMG_20171008_152029.jpg

23 hours ago, Dacho said:

Taj VF500 me podsjeca na GSX550ES koji sam imao prije negdje 25 god dok se nije radilica razletjela...

suzuki-gsx-550-es-9.jpg

je sam VF ima kao "fastbek" - špicu  između kotača i mašine i glatki sic te "rep! otraga  koji kao ljepi zadnji kraj ? :) i naravno različite kotače ? - napred i otraga 16 vs 18 cola . Al  na prvu su slični . Sam kaj je Honda partijski crvena , a Suzuki  plav ? :)

On 08.10.2017. at 10:32 AM, Dacho said:

Taj VF500 me podsjeca na GSX550ES koji sam imao prije negdje 25 god dok se nije radilica razletjela...

suzuki-gsx-550-es-9.jpg

je sam VF ima kao "fastbek" - špicu  između kotača i mašine i glatki sic te "rep! otraga  koji kao ljepi zadnji kraj ? :) i naravno različite kotače ? - napred i otraga 16 vs 18 cola . Al  na prvu su slični . Sam kaj je Honda partijski crvena , a Suzuki  plav ? :)

3 hours ago, ninja said:

Još pod utiskom koncerta :)

mlogo bre to komformisticki/distancerski gledano:sarcastic_hand:..cuj sedeti na vako necemu,pa jos tako sa strane :127fs698873::thumbup:

cave 1.jpg

cave 2.jpg